На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

heder

Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова здійснив прийом громадян у селищі Благодатному

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Міський голова здійснив прийом громадян у селищі Благодатному

Створено: Вівторок, 30 липня 2019, 16:43
Перегляди: 70
Поділитися

IMG 2787

Шість жителів Благодатного прийшли до міського голови Віктора Сапожнікова за вирішенням особистих питань під час його виїзного прийому до селища 29 липня. Звернення були різнопланового характеру.

Одна із пенсіонерок переймалася питанням призначення субсидії.

Секретар селищної ради Наталія Лобойко  просила допомогти  доукомплектувати спортивні майданчики спортивним спорядженням.

Одна із жительок селища, яка є ветераном освітянської праці і має статус дитини війни, порушила питання про виділення путівки на санаторно-курортне лікування та про надання матеріальної допомоги у зв’язку зі станом здоров’я.

Серед звернень були й питання благоустрою. Зокрема, просили міського голову посприяти у проведенні ремонту внутріквартальної території біля одного з будинків на вулиці Миру, а також капітального ремонту двох вулиць: Іваничівської та Макаренка.

 -Ще рік тому селищному голові та селищній раді був запропонований варіант фінансування ремонту доріг у співвідношенні 50 на 50: з міського та селищного бюджетів. Однак, більше 300 тисяч гривень селищного бюджету так і лишилося неосвоєними до кінця минулого року. Мер зауважив, що вже цьогоріч коштом міського бюджету відремонтовано у Благодатному відрізок шляху провулку Дитячого біля садочка. Також  ремонтуватимуть дорогу від Іваничівської траси до   залізничного переїзду колишньої шахти №6, незважаючи на те, що область у 2019 році скоротила асигнування містам саме на ремонт доріг. А селище свої кошти чомусь не використовує, -повідомив Віктор Сапожніков.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із

ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet