Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова здійснив прийом громадян у селищі Благодатному

Міський голова здійснив прийом громадян у селищі Благодатному

Створено: Вівторок, 30 липня 2019, 16:43

Шість жителів Благодатного прийшли до міського голови Віктора Сапожнікова за вирішенням особистих питань під час його виїзного прийому до селища 29 липня. Звернення були різнопланового характеру.

Одна із пенсіонерок переймалася питанням призначення субсидії.

Секретар селищної ради Наталія Лобойко  просила допомогти  доукомплектувати спортивні майданчики спортивним спорядженням.

Одна із жительок селища, яка є ветераном освітянської праці і має статус дитини війни, порушила питання про виділення путівки на санаторно-курортне лікування та про надання матеріальної допомоги у зв’язку зі станом здоров’я.

Серед звернень були й питання благоустрою. Зокрема, просили міського голову посприяти у проведенні ремонту внутріквартальної території біля одного з будинків на вулиці Миру, а також капітального ремонту двох вулиць: Іваничівської та Макаренка.

-Ще рік тому селищному голові та селищній раді був запропонований варіант фінансування ремонту доріг у співвідношенні 50 на 50: з міського та селищного бюджетів. Однак, більше 300 тисяч гривень селищного бюджету так і лишилося неосвоєними до кінця минулого року. Мер зауважив, що вже цьогоріч коштом міського бюджету відремонтовано у Благодатному відрізок шляху провулку Дитячого біля садочка. Також  ремонтуватимуть дорогу від Іваничівської траси до   залізничного переїзду колишньої шахти №6, незважаючи на те, що область у 2019 році скоротила асигнування містам саме на ремонт доріг. А селище свої кошти чомусь не використовує, -повідомив Віктор Сапожніков.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із

ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC

20190905133929-9814