На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Створення комфортних умов для перетину кордону – запорука розвитку регіону

Створення комфортних умов для перетину кордону – запорука розвитку регіону

Створено: Середа, 24 липня 2019, 15:48
Перегляди: 204
Поділитися

IMG 0799

На цьому наголосив виконувач обов’язки начальника Волинської митниці, директор Департаменту організації митного контролю та оформлення ДФС України Андрій Войцещук під час зустрічі із суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності у Нововолинську. Майже три десятки представників ЗЕД долучилися до спільного діалогу з керівниками Волинської митниці, яку, окрім головного митника краю, представляли начальник та заступник начальника митного поста «Володимир – Волинський» Волинської митниці ДФС Євгеній Король і Ярослав Панасюк, начальник управління організації митного контролю та оформлення Тетяна Кравець. Також у заході взяли участь міський голова Віктор Сапожніков, президент Волинської торгово-промислової палати Олександр Смолич, начальник Нововолинського управління ГУ ДФС у Волинській області Богдан Шинкарчук.

Розпочинаючи засідання, Віктор Сапожніков зауважив, що подібні зустрічі ще не так давно були традиційними.   Час засвідчив, що вони дуже потрібні як для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, так і для митників, адже спілкуючись віч-на-віч можна вирішити чимало проблем, які в кінцевому варіанті приносять користь місту, регіону і державі.

 Андрій Войцещук розповів про нововведення у митній службі Волині, зокрема, про «Єдиний казначейський рахунок» та про   роботу за принципом «Єдиного вікна», які стали суттєвим кроком до спрощення митних формальностей. Він підкреслив, що основне завдання їхньої структури – створити комфортні умови  на митницях. Адже це запорука розвитку регіону.Також він зупинився на тих питаннях, які треба першочергово йому вирішувати спільно з командою.

 

IMG 0815

 

-Потенціал у нас великий. Ріст економічної активності Волинської митниці становить від 300 мільйонів до мільярда в місяць. Хоча вистачає проблем, які можемо вирішити спільно», - зазначив Андрій Дмитрович.

Спілкування у формі «запитань-відповідей» сприяло узгодженню всіх проблемних питань, які виникали у присутніх. Андрій Войцещук запевнив,  що митниця завжди відкрита для чесного бізнесу і вони готові до прозорого і відкритого діалогу.

IMG 0808

За результатами засідання для координації спільної роботи вирішили створити робочу групу, куди увійдуть і суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності.

IMG 0813

 Міський голова Віктор Сапожніков висловив сподівання, що такі зустрічі мають стати регулярними, аби вони давали позитивний результат і сприяли розвитку бізнесу.

 

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

20190905133929-9814

portalogo copy

vlada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

X7-Energoefektyvnist-001

president1

kabmin1

 verhovna-rada1