Про місто НОВИНИ МІСТА Як протидіяти торгівлі людьми

Як протидіяти торгівлі людьми

Створено: Понеділок, 08 липня 2019, 16:21

65470945 458736954922723 9190755913475031040 n 1 1

Нещодавно в Іваничівському МРВ «Центр пробації» у Волинській області  відбувся День соціального працівника. Фахівець із соціальної роботи  Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Кравчук провела профілактичну бесіду із звільненими від покарань з випробуванням або умовно-достроково. Тема розмови стосувалася протидії торгівлі людьми.

Фахівець розповіла про основні небезпечні моменти влаштування на роботу за кордоном. Вона наголосила   на важливості телефонного зв’язку з рідними у домовлений день та час. Акцентувала на том, що заздалегідь варто домовлятися про «кодове слово» у розмові, на випадок, якщо   нема змоги вільно розмовляти по телефону, перебуваючи під чиїмось наглядом. Необхідно зробити та тримати при собі копії національного та закордонного паспортів. Це все значно спростить процедуру відновлення документів для повернення в Україну. Також  не потрібно ставити себе в залежне положення, приймаючи подарунки або позичаючи гроші.

Пам’ятайте, якщо ви опинилися у скрутному становищі за межами України, звертайтеся за допомогою до:

- Посольства або Консульства України у країні Вашого перебування, де Вам допоможуть отримати документи, що засвідчують Вашу особу, і повернутися на Батьківщину.

-  Національного товариства Червоного Хреста або Червоного Півмісяця, де Вам можуть надати можливість відновити зв’язок з рідними та повідомити їм про своє скрутне становище.

-  Міжнародних, громадських, благодійних організацій, ЛА СТРАДА,  де Ви також зможете отримати допомогу та підтримку.

-   Заздалегідь підготуйте та тримайте при собі перелік організацій, із зазначенням адреси та номерів телефонів, що працюють у сфері протидії торгівлі людьми.

Центр соціальних служб для сім, дітей та молоді.

logo AUC