Про місто НОВИНИ МІСТА Щасливої дороги вам, випускники!

Щасливої дороги вам, випускники!

Створено: Понеділок, 01 липня 2019, 12:36

Більше трьохсот випускників міської гімназії, НВК «Нововолинська спеціалізована школа №1-колегіум» , Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради та закладів загальної середньої освіти міста проводжали у самостійне життя.

21 золота і 10 срібних медалей – такий ужинок цьогорічних випускників, серед яких 4 золоті медалі – у ліцеїстів.

28 червня на площі В’ячеслава Чорновола відбулося міське свято випускників. Величну і водночас щемливу подію завжди чекають у Нововолинську, адже це свято юності та освітянських досягнень. Як завжди, цього святкового вечора, крім винуватців урочистостей, зібралися вчителі, батьки, близькі й друзі вчорашніх школярів, а також чимало гостей.

Теплі зичення здійснення мрій, впевненості у власних силах та життєвих перемог прозвучали з вуст міського голови Віктора Сапожнікова. Звертаючись до юнаків та дівчат, він наголосив, що куди б не закинула їх доля та як би нарізно не розійшлися їхні шляхи, місто завжди чекатиме на них.

Вітали випускників начальник управління освіти Ольга Лакиш, помічник народного депутата України Ігоря Гузя Андрій Бокоч.
Хлібом-сіллю благословили батьки своїх дітей на щасливу дорослу стежину.

Щирі посмішки, позитивні емоції та останній випускний вальс… Свято було яскравим і величним, яке доповнили незабутні пісенні мелодії та виступи юних танцюристів.

Випускники вшанували пам'ять Героїв, котрі звеличили рідну землю, до меморіальної стели загиблих Учасників Революції Гідності та воїнів АТО поклали квіти.

Більше фото тут https://www.facebook.com/novovolynskmvk

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.