На сайті 164 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Андрій Сторонський зустрівся з представниками Британської ради

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Андрій Сторонський зустрівся з представниками Британської ради

Створено: П'ятниця, 21 червня 2019, 15:44
Перегляди: 198
Поділитися

IMG 0117 copy

У рамках Фестивалю "Активних Громадян", який проходить на Волині цими днями, сьогодні до Нововолинська завітала делегація, у складі якої - ініціативні молоді люди з різних областей України.

  

Проект «Активні Громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.Партнерами проекту є громадська організація «Молодіжний ресурсний центр «Нові крила».

 

У міській раді із молоддю зустрілися перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк, керівники галузевих відділів міськвиконкому.

 

Нагадаємо, спільний проект міської влади та цієї громадської організації «Мистецький двір» став одним із кращим в Україні та увійшов у каталог 100 кращих практик молодіжної роботи, а на початку червня проведені роботи з реставрації цього проекту до нового сезону.

Робота МРЦ «Нові крила» визнана кращою практикою молодіжної роботи 2017 року у сфері «Змістовне дозвілля молоді» та фіналістом цього конкурсу у 2018 році.

Перший заступник міського голови Андрій Сторонський розповів про співпрацю міської влади з громадськими організаціями, пріоритетні напрямки молодіжної політики, акцентував увагу на участі громадськості у суспільному житті міста. Усім учасникам Андрій Сторонський вручив на згадку сувенірну продукцію зі світлинами про Нововолинськ.

IMG 0131
Делегація перебуватиме у Нововолинську упродовж двох днів. Сьогодні гості відвідали міський історичний музей, побували у міському парку, а також працювали над оновленням проекту «Віршована алея».

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet