На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Стартував купальний сезон на міському озері

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Стартував купальний сезон на міському озері

Створено: Четвер, 20 червня 2019, 15:49
Перегляди: 139
Поділитися

 

оз

Як повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захистку населення Дмитро Трофимчук, вода з відкритого водоймища за мікробіологічними показниками відповідає нормам.

Силами працівників виробничого управління комунального господарства проведено заходи щодо покращення показників якості питної води з фонтанчиків. Згідно з результатами дослідження, проведеними Волинським обласним лабораторним центром з 13 по 18 червня, питна вода також відповідає нормам.

Крім того, працівники виробничого управління комунального господарства здійснили ряд заходів щодо безпеки відпочиваючих на водних об'єктах міста. Директор цього управління Артем Жигалюк розповів, що проведено обстеження та очищення від сторонніх предметів дна акваторії, відведеної для купання людей; встановлено обладнання сезонних рятувальних постів та організовано чергування матросів-рятувальників, з якими проведено відповідне навчання; забезпечено зонування території пляжу: зон  відпочинку,  обслуговування, спортивна зона, зона озеленення, дитячий сектор, відкриті автостоянки; завезено пісок на пляж. Також відремонтували кабінки для переодягання, питних фонтанчиків,туалет, встановили контейнери для збору сміття та урни на прилеглій до озера території.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Фото із сайту http://нововолинськ.com.ua

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet