Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинці вклонилися Тарасу та вшанували пам'ять загиблих під Волновахою Героїв

Створено: Середа, 22 травня 2019, 13:32

Сьогодні, 22 травня 2019 року, у день 158-ї річниці перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі нововолинці прийшли на Майдан Незалежності до пам"ятника Кобзареві, щоб вклонитися світочу української нації.

-Тарас Шевченко благословив Україну на волю, свободу та незалежність. Його безсмертне слово і тепер продовжує служити Україні, боронити українську державу та українську націю, - наголосив міський голова Віктор Сапожніков.

Керівник міста, його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський, представники установ та громадських об’єднань, військовослужбовці, молодь поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві.

Учасники заходу вшанували пам"ять полеглих під Волновахою Героїв. Адже сьогодні минає п’ята річниця з дня цієї трагедії, що стала однією з найбільш драматичних сторінок у війні на сході України. Саме там, посеред ночі, 22 травня 2014 року, ворог обстріляв блокпост українських військовослужбовців 51-ї окремої механізованої бригади.

-Ці події згадуємо з невимовним болем. Адже за мить із життя пішло вісімнадцятеро воїнів. Серед них і наш земляк Павло Попов, - зазначив Віктор Сапожніков. - Ті хлопці приєдналися до небесної сотні янголів - охоронців Батьківщини. Вони – приклад неймовірного героїзму та обов’язку перед державою.

Учасник антитерористичної операції Олександр Волохатий із сумом згадує події цього весняного дня, який забрав життя багатьох молодих людей.

Він наголосив, що подвиг полеглих під Волновахою воїнів – це взірець патріотизму та мужності і закликав пам’ятати Героїв, котрі загинули, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини.

До меморіальної стели «Слава – Україні! Героям – слава!» поклали квіти.

Кожного дня, щогодини Україна завдяки своїм захисникам, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Молімося за мужніх воїнів і просімо у Бога одного: аби вони живими і здоровими якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин, дітей.

На Майдані Незалежності звучали вірші Великого Кобзаря.

Немає сумніву, що, як і мріяв наш великий пророк Тарас Шевченко, “оживе добра слава, слава України”.

Відділ з питань внутрішньої політики,
взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.