На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

heder

Про місто НОВИНИ МІСТА Триває активна робота з організації літньої кампанії оздоровлення та відпочинку дітей

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Триває активна робота з організації літньої кампанії оздоровлення та відпочинку дітей

Створено: Середа, 15 травня 2019, 15:57
Перегляди: 114
Поділитися

DSCN0053

Основні напрямки організації літньої оздоровчої кампанії визначені розпорядженням міського голови В.Б.Сапожнікова «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році». Зокрема, відповідно до цього документа, управлінню освіти, відділу у справах молоді та спорту міськвиконкому поставлено завдання спільно з органами державного контролю та нагляду провести перевірки стану готовності дитячих таборів з денним перебуванням та позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Прикордонник» і вжити заходи щодо своєчасного їх відкриття.

До складу комісії з перевірки готовності ПДЗОВ «Прикордонник» і таборів з денним перебуванням до роботи у літньому періоді 2019 року включені представники відділу у справах молоді та спорту, управління соціального захисту населення, управління освіти, КНП «Нововолинський центр ПМСД», управління Держпраці у Волинській області, Нововолинського міського відділу управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Волинській області, Нововолинського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

У таборі «Прикордонник» планується проведення   однієї оздоровчої зміни з терміном перебування дітей 21 день та трьох відпочинкових змін з терміном перебування 14 днів.

У розпорядженні особлива увага акцентується на дотриманні норм забезпечення дітей повноцінним харчуванням, а також на забезпеченні вимог протиепідемічного режиму   відповідно до вимог Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Наголошується на посиленні контролю за належним оформленням медичної документації при направленні дітей на оздоровлення та відпочинок до дитячих закладів , при цьому обов’язковою умовою є наявність щеплень, відсутність педикульозу та інших інфекційних захворювань та контактів з інфекційними хворими.

До відкриття оздоровчих закладів буде проведено трикратне дослідження води з джерел водопостачання потенційних дитячих закладів відпочинку та оздоровлення в акредитованих лабораторіях з отриманням експертних висновків.

Першочергово оздоровленням та відпочинком забезпечуватимуться діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, один з батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, дітей, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту; дітей, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, в тому числі дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей з інвалідністю, дітей, взятих на облік службами у справах дітей як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Учора, 14 травня, у приміщенні міськвиконкому   проведено семінар-навчання з працівниками дитячих закладів за участю відповідних кваліфікованих працівників та представників органів державного контролю і нагляду, причетних до оздоровлення дітей.

До 25 травня 2019 року управлінню освіти необхідно укомплектувати табори з денним перебуванням керівними кадрами та педагогічними кадрами.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet