heder

Про місто НОВИНИ МІСТА Депутати міської ради працюють у комісіях

Депутати міської ради працюють у комісіях

Створено: Вівторок, 14 травня 2019, 17:30

23 травня відбудеться тридцята сесія міської ради. Питання, які внесені до порядку денного, депутати почали опрацьовувати у постійних комісіях. Сьогодні під головуванням першого заступника міського голови, секретаря ради Андрія Сторонського відбулося уже чотири засідання: комісії з питань соціального захисту населення, материнства і дитинства, охорони здоров’я та екології, комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту, комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності, діяльності ЗМІ, правопорядку та протидії корупції та комісії з питань торгівлі та побуту, освіти, культури, релігії, діяльності громадських організацій та інноваційних технологій.

На усіх комісіях обранці громади розглянули питання про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року та про внесення змін до  нього на поточний рік. За словами начальника фінансового управління Галини Бурочук, виконання міського бюджету за звітний період забезпечено на 100,8 відсотка до помісячного розпису доходів. Перевиконання становить 328,9 тис. грн.

Галина Бурочук підкреслила, що упродовж трьох місяців вчасно проводилося фінансування бюджетної сфери та галузевих програм.

Про запропоновані зміни до міської цільової програми соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки розповіла начальник відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк. Зокрема, вона наголосила, що додатково на 2019-й рік необхідно 110 тисяч гривень, з них по 5 тисяч гривень- на заходи з олімпійських та не олімпійських видів спорту, 30 тисяч гривень – на придбання спортивного інвентаря для юних каратистів клубу «Ірбіс – НВ», 70 тисяч гривень – на закупівлю міні-трактора для косіння трави на футбольному полі.

Також керівник цього галузевого відділу поінформувала про зміни до міської програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки. Вона повідомила про передачу функцій щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують найбільшої соціальної уваги та підтримки, управлінню соціального захисту населення.

Депутати заслухали інформації й інших відповідальних виконавців за міські цільові програми, до яких пропонуються внести відповідні зміни. Це стосується програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки, програми соціального захисту населення на 2016-2020 роки, програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації в 2017 – 2019 роках.

Головний лікар центральної міської лікарні Віктор Мороз ознайомив депутатів із основними положеннями Програми розвитку і підтримки комунальних закладів охорони здоров’я міста Нововолинська на 2019-2021 роки. Окрім ЦМЛ, співрозробниками цієї програми є КНП « Нововолинська міська стоматологічна поліклініка» та КНП «Нововолинський центр первинної санітарної допомоги». Програмою визначено основні завдання, вирішення яких сприятимуть наданню кваліфікованої первинної, вторинної(спеціалізованої) та стоматологічної медичної допомоги населенню.

У порядок денний пленарного засідання внесено питання про затвердження статуту комунальної установи «Нововолинський інклюзивно-ресурсний центр» у новій редакції.

Обранці громади підтримали відповідні проекти рішення та рекомендували їх до розгляду на  сесії міської ради.

Найближчими днями пройдуть засідання ще двох депутатських комісій. А напередодні сесії, 21 травня, відбудеться День Депутата.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

logo AUC