На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Виконком прийняв рішення про демонтаж двох автозаправок

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Виконком прийняв рішення про демонтаж двох автозаправок

Створено: П'ятниця, 10 травня 2019, 12:16
Перегляди: 151
Поділитися

IMG 8682

У Нововолинську демонтують самовільно встановлені автозаправні станції на вулиці Луцькій та Шахтарській. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні виконкому 8 травня. А перед тим до такого ж висновку прийшла комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

За словами заступника міського голови  Володимира Рожелюка, ще у минулому році міська рада виявила дві самовільно встановлені АЗС . Відтоді були численні звернення у міську й обласну прокуратуру, правоохоронні органи, обласну адміністрацію. Потім були від них звернення, на які неодноразово давали відповіді. І так все повторювалося по колу.

IMG 8686

 

Тепер із вимогою закрити незаконні заправки до органів місцевого самоврядування звернулася прокуратура.

- Ця самовільно установлена заправка – екологічно небезпечна та й вогненебезпечна теж. Крім того, не сплачуються податки ні за землю, ні за акциз. Якби це було за кордоном, то це вже, напевно, була б порушена кримінальна справа.  Ніхто не може гарантувати, що не відбудеться витоку пального, загоряння чи вибуху, бо нагляду і контролю – жодного, усі тільки посилаються один на одного», – зауважив міський голова Віктор Сапожніков.

Під час обговорення було й запитання до Нововолинського міського відділу управління ДСНС України у Волинській області: чому не проведені перевірки та не вжиті ніякі заходи, на що його керівник відповів, що через брак повноважень не мають права здійснювати їх.

IMG 8698

Одна із заправок знаходиться на території Благодатного, тому члени виконкому рекомендували Благодатному селищному голові Олександру Топорівському прийняти відповідне рішення селищної ради щодо демонтажу самовільно встановленої АЗС.

У результаті рішенням виконкому власників АЗС та дров’яного складу на вулиці Луцькій, 3Г, а також на вул. Шахтарській, 26Б зобов’язали демонтувати незаконні споруди до 18 травня. У разі невиконання це за них зроблять комунальники, а витрати на роботи покладуть на власників майна.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet