heder

Про місто НОВИНИ МІСТА У дитячому садку №2 призупинено навчально-виховний процес

У дитячому садку №2 призупинено навчально-виховний процес

Створено: Середа, 08 травня 2019, 16:02

qpC8DRJs9hCzo3mHSVnY.r695x430

Від сьогодні призупинено навчально-виховний процес в закладі дошкільної освіти №2 м. Нововолинська. Таке рішення прийнято на позачерговому засіданні виконкому 8 травня з метою попередження подальшого поширення захворювань дітей та персоналу.

Днями працівники Нововолинського міськрайонного відділу обласного лабораторного центру взяли змиви у дошкільному закладі №2 міста Нововолинська та провели бактеріологічне обстеження усіх працівників та частково вихованців закладу.  Результати аналізів засвідчили, що 10 з них (разом із тими, що нині перебувають у стаціонарі) та одна із працівниць закладу дошкільної освіти є носіями сальмонели.

Як повідомив перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський , учора двічі засідала комісія із техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка вирішила призупинити виховний процес у дошкільному закладі. Наразі розслідування проводять лабораторний центр та держпродспоживслужба. Забрані усі змиви з продуктів харчування та предметів харчоблоку.

-Ми хочемо встановити джерело походження цієї харчової інфекції та тих, хто допустив її спалах у закладі, –зазначив Андрій Сторонський.

На вимушені канікули працівники та вихованці дитсадка пішли на невизначений термін, доки не буде точних результатів аналізів та не проведуть усі необхідні санітарні заходи. Буде проконтрольовано й решту дошкільних та загальноосвітніх закладів міста.

logo AUC