На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Андрій Сторонський : «Відпочинок дітей має бути якісним, безпечним і змістовним»

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Андрій Сторонський : «Відпочинок дітей має бути якісним, безпечним і змістовним»

Створено: Понеділок, 06 травня 2019, 15:39
Перегляди: 163
Поділитися

IMG 8659

Оздоровлення та відпочинок дітей одне із пріоритетних завдань міської влади. Цьогоріч на оздоровчу кампанію у Нововолинську передбачили 3 мільйони 251 тисячу гривень. З них 100 тисяч гривень - на умовах співфінансування з обласного бюджету на придбання путівок дітям, які потребують найбільшої соціальної уваги та підтримки.

Підготовчі заходи до оздоровчої кампанії, безпека відпочинку дітей, якісне харчування – ці питання обговорили сьогодні на засіданні міжвідомчої комісії, яку провів перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

Начальник управління освіти Ольга Лакиш зазначила, що робота до літньої оздоровчої кампанії триває вже з вересня. Влітку заплановано оздоровити 2700 дітей шкільного віку, що становить 44 % від загальної кількості дітей шкільного віку. Працюватиме 9 таборів з денним перебуванням. Вони зустрінуть дітей 3 червня, а з 5 червня розпочне роботу позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Прикордонник».

IMG 8663

 Ольга Лакиш повідомила, що вартість путівки для оздоровлення дітей в «Прикордоннику» на 21 день перебування у ньому цьогоріч становитиме 3 тисячі 675 гривень, 14-денний відпочинок коштуватиме 2 тисячі 450 гривень.  За відпочинок у пришкільних таборах треба буде заплатити 322 гривні за 14 днів. За її словами, плата за путівки у Нововолинську наразі – найнижча в області.

Начальник відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк зауважила, що першочергово оздоровлюватимуться діти, які потребують найбільшої соціальної уваги та підтримки, зокрема, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, діти з інвалідністю, діти, взяті на облік службами у справах дітей, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

IMG 8677

Члени комісії акцентували увагу на необхідних заходах, на які варто звернути увагу під час підготовчої роботи.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства нововолинського міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Василь Мельник наголосив, що до відкриття таборів треба зробити трьохкратний аналіз води, провести санітарне навчання та медичний огляд дітей.

IMG 8673

 

Завідувач Нововолинського міськрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Наталія Мариніна звернула увагу на обов’язкове проведення щеплень дітей згідно з календарем, адже є ризики епідемії деяких інфекційних захворювань. Необхідні щеплення повинні мати й дорослі, які працюватимуть у таборах. До закладів мають потрапити здорові діти.

IMG 8675

Під час засідання загострили увагу на організацію якісного та безпечного харчування. Андрій Сторонський запропонував провести День відкритих дверей для батьків у «Прикордоннику», аби вони ознайомилися з умовами перебування дітей у закладі.

IMG 8656

 -Усім службам, причетним до організації відпочинку та оздоровлення дітей, необхідно віднестися з усією відповідальністю. Головне, щоб відпочинок був якісним, безпечним і змістовним, а діти здоровими і повними сил повернулися додому, - сказав на завершення засідання Андрій Сторонський і висловив впевненість, що Нововолинськ і надалі демонструватиме найкращі показники з оздоровлення у Волинській області.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet