Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова провів нараду з розпорядниками бюджетних коштів

Міський голова провів нараду з розпорядниками бюджетних коштів

Створено: Середа, 24 квітня 2019, 15:28

Питання про освоєння бюджетних коштів стало предметом обговорення на робочій нараді, яку провів міський голова Віктор Сапожніков з головними розпорядниками цих коштів. Розмова була гострою й принциповою.

Віктор Сапожніков зажадав пояснення від керівників окремих управлінь і відділів міськвиконкому та служб міста, чому вони зволікають із освоєнням грошей, які виділяють їм із міської казни.

-Ви просите, вам даємо, а ви не освоюєте, і роботи на окремих об’єктах невиправдано затягуються, - зауважив він.

Зокрема, керівник міста поцікавився,чому до цього часу не розпочаті роботи на міському стадіоні, з облаштування тенісних кортів, у міському Палаці культури та на інших комунальних об’єктах.

Заступник начальника відділу культури Олеся Сословська пояснила: затримка із початком ремонтних робіт у фойє Палацу культури була пов’язана із внесенням змін до проектно-кошторисної документації і запевнила, що після Великодня приступлять до роботи.

А директор СОКу «Шахтар» Володимир Цвид поінформував, що будівництво двох кортів розпочнеться найближчим часом.

Відзвітували про зроблене у цьому році та подальший план дій й інші розпорядники бюджетних коштів.Керівники комунальних підприємств «Нововолинськводоканал» і "Нововолинськтеплокомуненерго», виробничого управління комунального господарства, житлово-комунального об’єднання розповіли про обсяг виконаного і про те, що намічають робити зараз.

Під час наради говорили про закупівлю нового обладнання у Нововолинську міську лікарню.

В освітянській галузі до кінця травня мають завершити реконструкцію їдальні позаміського табору «Прикордонник».

Віктор Сапожніков наголосив комунальникам, аби до Великодня перевірити роботу фонтанів, ілюмінації, продовжити ямковий ремонт. Він доручив своїм заступникам регулярно проводити наради, зустрічі з керівниками галузей, які вони опікають, для того, щоб постійно тримати на контролі питання вчасного освоєння бюджетних асигнувань.

Відділ з питань внутрішньої політики,
взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.