На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова зустрівся з керівниками релігійних громад

Міський голова зустрівся з керівниками релігійних громад

Створено: Вівторок, 23 квітня 2019, 17:32

Уже традиційно напередодні величного свята Воскресіння Христового міський голова Віктор Сапожніков запрошує в міськраду представників усіх релігійних об’єднань, які діють у нашому місті. Ось і сьогодні за «круглим столом» зібралися священнослужителі та пастори релігійних громад усіх конфесій.

У своєму вступному слові Віктор Сапожніков підкреслив, що ніколи не стояв осторонь питань духовності, завжди старався сприяти й допомагати, а свої обіцянки - виконувати.

Так, на попередній зустрічі домовилися про встановлення освітлення біля двох церков, і вже у січні освітили територію Собору святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, а найближчим часом буде освітлення і біля Церкви Святого великомученика Пантелеймона.

Міський голова задоволений, що є взаєморозуміння між владою та священнослужителями і цінує те, що не без їхньої участі в місті між різними релігійними конфесіями підтримуються хороші стосунки, відсутні конфлікти й непорозуміння і панує міжконфесійна злагода.

На підтвердження своїх слів він дав запрошеним листівки з особистим вітанням та побажаннями до пасхальних свят, які попросив під час служби в храмах і будинках молитви озвучити прихожанам.

Також подарував книги з найкращими світлинами про Нововолинськ та спецвипуск газети зі своїм звітом за минулий рік, який, за його словами, є підсумком спільної роботи усієї громади.

Під час зустрічі Віктор Сапожніков подякував священикам і пасторам за їхні корисні справи, які спрямовані на благоустрій міста. Зокрема, він наголосив, що прихожани Церкви Християн Віри Євангельської “Ковчег” і Церкви повного Євангелія організували прибирання міського парку. Віряни Церкви «Святої Трійці» Християн Віри Євангельської “П’ятидесятники» упорядкували сквер на м-ні Шахтарському, там пофарбували лавочки, побілили бордюри. Прихожани Церква Святого великомученика Пантелеймона прибрали територію у Благодатному, а Церкви матері Божої Ченстиховської і святого Йосифа упорядкували парк навколо храму.

У свою чергу духовні отці дякували Віктору Сапожнікову за турботу про місто та за співпрацю з усіма релігійними організаціями.

-Дуже добре, що є така гарна традиція збиратися, спілкуватися, обговорювати нагальні питання і це сприяє нашому духовному єднанню, - відзначив священник Свято-Духівського храму храму о.Владислав.

А пастор Церкви «Спасіння» ХВЄ Володимир Вронський висловив подяку керівнику міста, що він не забуває і селище Благодатне й завжди допомагає вирішувати проблемні питання.

Під час зустрічі Віктор Сапожніков повідомив, що цьогоріч, як і в минулому році, у Пасхальні дні на Майдані Незалежності Нововолинська встановлять 12 оригінальних писанок. А ще одна велика знаходиться у Свято - Духівському храмі.

На завершення зустрічі міський голова привітав присутніх з світлим святом Воскресіння Христового та побажав духівникам й надалі підтримувати міжконфесійну злагоду в місті.

Відділ з питань внутрішньої політики,
взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.