На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

heder

Про місто НОВИНИ МІСТА Ольга Попіка: "Імунізація – один із найефективніших методів профілактики інфекційних захворювань"

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Ольга Попіка: "Імунізація – один із найефективніших методів профілактики інфекційних захворювань"

Створено: Вівторок, 23 квітня 2019, 11:58
Перегляди: 111
Поділитися

V2

Сьогодні в Україні стартував тиждень імунізації, який проводиться щорічно, починаючи з 2005 року. Цього року він проходить під девізом: «Захистимося разом: #вакцини працюють!» Його головна мета – підвищення обізнаності населення про важливість повноцінної імунізації протягом усього життя, а також про необхідність усунення прогалин у вакцинації.

Як повідомила головний лікар Нововолинського Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Попіка, упродовж тижня, з 22 по 28 квітня, сімейні лікарі та педіатри Центру ПМСД проводитимуть інформаційні кампанії серед населення. Зокрема, відбудуться зустрічі зі старшокласниками навчальних закладів міста, де розповідатимуть про важливість вакцинування.

Ольга Попіка наголосила, що імунізація – один із найефективніших методів профілактики інфекційних захворювань та попередження епідемій. Йдеться про щеплення за календарем від інфекційних хвороб – кору, краснухи, правцю та інших. Вона підкреслила, що важливим є вакцинування і проти дифтерії, оскільки, в недалекому майбутньому інфекціоністи прогнозують спалах і цієї недуги. До слова, дифтерія небезпечніша за кір, адже смертність від цієї хвороби сягає до 50%.

-Вакцини від кору, дифтерії й інших недуг, як для дорослих, так і дітей, є безоплатними, і їх в місті є у достатній кількості, - запевнила Ольга Попіка.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet