Про місто НОВИНИ МІСТА Вакансія!

Вакансія!

Створено: П'ятниця, 19 квітня 2019, 11:19

vakansiya1-620x311

«Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оголошує місячний конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг у місті Нововолинську» виконавчого комітету міської ради.

Вимоги до претендентів: повна вища юридична освітаза освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;стаж роботи за фахом у державній службі (службі в органах місцевого самоврядування) не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції виконавчого комітету.

Документи на конкурс: заява про участь у конкурсі, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік у порядку, передбаченомуЗаконом України "Про запобігання корупції", копія паспорта, копія РНОКПП, копія документів про освіту, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копія військового квитка приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в  кабінеті № 302 за адресою: м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27. Телефон для довідок 3-14-32».