Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську оголосили конкурс на посаду директорів семи шкіл

У Нововолинську оголосили конкурс на посаду директорів семи шкіл

Створено: Середа, 17 квітня 2019, 14:46

tabl59ba5964eca27

«Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оголошує місячний конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти:

1. Нововолинської гімназії (адреса: м. Нововолинськ, вул. Кауркова, 4А).

2.Навчально-виховного комплексу «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1-колегіум» (адреса: м. Нововолинськ, проспект Перемоги, 6);

3.Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (адреса: м. Нововолинськ, вулиця Маяковського, 5);

4.Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (адреса: м. Нововолинськ, вулиця Грушевського, 19);

5.Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (адреса: м. Нововолинськ, 6 мікрорайон, 1;

6.Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 (адреса: м. Нововолинськ, вул. Кауркова, 43);

7.Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 (адреса: смт. Благодатне, вул. Л. Українки, 2).

Вимоги до претендентів: повна вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста); стаж роботи за фахом не менше 3 років; знання Конституції України; знання  законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р; знання державної мови.

Конкурсний відбір буде здійснюватись за результатами знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти; перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції виконавчого комітету.

Документи на конкурсприймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в  кабінеті № 302 за адресою м. Нововолинськ, пр. Дружби,27. Телефон для довідок 3-14-32, а саме:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копія документа про вищу освіту;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- копія військового квитка».