На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У міському парку культури та відпочинку - новий керівник

president1    kabmin1    verhovna-rada1

У міському парку культури та відпочинку - новий керівник

Створено: Понеділок, 15 квітня 2019, 16:12
Перегляди: 139
Поділитися

IMG 8261

Комісія з конкурсного добору рекомендує на посаду директора міського парку культури та відпочинку Романа Красинського. Таке рішення комісія прийняла на сьогоднішньому засіданні.

IMG 8302

Роман Красинський має досвід роботи у соціально-культурній сфері. Він є організатором багатьох культурно-мистецьких заходів у місті, зокрема, вже шість років поспіль проводить дитячий клуб «Суперкнига», організовує літні табори.

Своє бачення роботи на посаді керівника парку культури та відпочинку він виклав у програмі, яку презентував сьогодні членам конкурсної комісії.

Створення умов для повноцінного сімейного відпочинку, забезпечення дозвілля жителів та гостей міста - таку мету ставить перед собою Роман Красинський.

«Парк має стати тим місцем відпочинку, де б кожен: діти, молодь і дорослі могли змістовно провести свій час. Ця територія має бути комфортна для мешканців різного віку. Важливо пропагувати здоровий спосіб життя серед молоді. Потрібно дослухатися до думки молодих людей і спільно втілювати їхні ідеї», - розмірковує Роман Андрійович.

Тому у найближчій перспективі він вважає, що треба модернізувати атракціони та встановити нові, які потребують невеликих затрат. У планах - облаштувати парк майданчиком для скейтбордистів, велосипедистів, ігровими майданчиками, вуличним скеледромом, мотузковим парком для дорослих та дітей. У цьому напрямку Роман Красинський уже цікавиться досвідом інших міст.

IMG 8304

IMG 8299

IMG 8270

Керуюча справами міськвиконкому, голова конкурсної комісії Вікторія Магдисюк відзначила творчий підхід до справи Романа Красинського, його велике бажання працювати , переймати корисний досвід. Вона висловила сподівання, що він справиться з поставленими завданнями і міський парк культури та відпочинку буде осередком культурного життя в місті.

IMG 8278

Як вважає Роман Красинський, велика перемога досягається маленькими кроками. Тож бажаємо йому успішного втілення усіх задумів.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із

ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet