Про місто НОВИНИ МІСТА Семеро нововолинських дітей оздоровилося в «Артеку» та в «Молодій гвардії» з початку року

Створено: Понеділок, 15 квітня 2019, 11:16

Фото-0010

Оздоровлення школярів триває упродовж року. З початку 2019 - го четверо дітей поїхало до ДПУ «МДЦ «Артек» та троє – до ДП «УДЦ Молода гвардія».

Як повідомила начальник відділу у справах молоді і спорту міськвиконкому Тетяна Супрунюк, пріоритетним напрямом оздоровчої кампанії цього року, як і в минулі, є охоплення оздоровленням та відпочинком якомога більшої кількості дітей соціально незахищених категорій міста, це: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти загиблих у районі проведення АТО, діти учасників бойових дій, діти внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю та батьки яких мають інвалідність І та ІІ груп, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти з сімей, котрі перебувають у складних життєвих обставинах.

Тетяна Супрунюк наголосила, що цього року планується оздоровити 2700 дітей. На підготовку оздоровчої кампанії на цей рік з міського бюджету передбачено 1 мільйон 46 тисяч гривень, на її проведення – 2 мільйони 105 тисяч гривень. На придбання путівок дітям, які потребують найбільшої соціальної уваги та підтримки, заплановано скерувати 100 тисяч гривень (з міського бюджету на умовах співфінансування до субвенції з обласного бюджету).

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.