Про місто НОВИНИ МІСТА Приберемо місто до Великодня

Приберемо місто до Великодня

Створено: Четвер, 11 квітня 2019, 12:05

28 квітня відзначатимемо велике християнське свято – Великдень. Зазвичай, готуючись до нього, кожен наводить лад у своїй оселі.  Уже виконано обсяг робіт з наведення чистоти й порядку і у нашому місті. Прибирати та чепурити його почали з настанням весни та перших сприятливих днівОднак, чимало потрібно ще зробити.

На цьому акцентував увагу керівників підприємств, установ і організацій та підприємців, на сьогоднішній робочій нараді заступник міського голови Володимир Рожелюк, який опікає комунальну галузь міста.

Він закликав керівників разом зі своїми колективами впорядкувати свої будівлі та територію поблизу них. Присутнім продемонстрували світлини окремих обє”ктів, на які варто звернути увагу.

Ми хочемо, щоб місто було чистим і охайним. Прошу керівників по - господарськи віднестися до спільної справи з прибирання міста та закріпленої території. Де треба – там підфарбувати, а десь підремонтувати східці чи фасад будівлі, підбілити бордюри, оглянути огорожі, - зауважив Володимир Дмитрович.

Заступник міського голови наголосив окремими службам проінспектувати стан люків, колодязів, «хворих» дерев.

Учора питання благоустрою обговорювали з комунальними службами та керівникми об"єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Нагадаємо, що у місті та селищі Благодатному створено близько двох сотень ОСББ. Минулого року на капітальний ремонт житлових будинків ОСББ витрачено майже 700 тисяч гривень з міського бюджету.

Під час зустрічі Володимир Рожелюк запросив усіх долучитися до проведення  Дня довкілля.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.