Про місто НОВИНИ МІСТА Офіційне повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Офіційне повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Створено: Четвер, 11 квітня 2019, 11:09

timthumb

Офіційне повідомлення

про оприлюднення проектів регуляторних актів -

проектів рішень Нововолинської міської ради

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політику у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюються проекти рішень Нововолинської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку у 2020 році».

Проекти даних рішень підготовлені з метою забезпечення вимог Податкового та Бюджетного кодексів України щодо встановлення ставок місцевих податків на території міста Нововолинська.

У зв’язку з великим обсягом, проекти даних рішень Нововолинської міської ради та аналізи їх регуляторного впливу оприлюднюються на офіційному сайті Нововолинської міської ради  в розділі «Регуляторна політика» за адресою: www.novovolynsk-rada.gov.ua. З проектами даних рішень та аналізами їх регуляторного впливу можна також ознайомитися у виконавчому комітеті Нововолинської міської ради, каб.№301 та №303,        тел. 3-05-86.

Зауваження та пропозиції до проектів регуляторних актів та аналізів їх регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення (11.04.2019) на адресу розробника: Нововолинська міська рада, місто Нововолинськ, проспект Дружби, 27, кабінети №301 та №303.