На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Благодійна організація «БФ «ЄДНАННЯ СПІЛЬНОТИ» просить допомоги дітям з інвалідністю до Великодня

Створено: Вівторок, 09 квітня 2019, 15:57

96fc49647c84d6d562d228790ec99e72 S

«Під опiкою благодiйної органiзацiї - майже три тисячi вaжкохворих дітей, якi потребують постійної підтримки та турботи про них.

Переважно, наші підопічні - це сироти, напiвсироти, або xвopi дiти з малозабезпечених та багатодітних сімей, де понад декілька дітей, що мають інвалідність.

Діти перебувають на реабiлiтацii та лiкуваннi у державних районних відділеннях соціально-медичної реабілітації для розумово відсталих та дітей з ДПЦ та ЦНС мiста Києва, а також при них, через обмежену кількість місць у центрах, де допомога надається безоплатно.

Основна кiлькiсть підопічних дiтей знаходиться поза центрами на амбулаторному лікуванні, або закріплені за соціальними службами та мають захворювання такі як ДЦП, ЦHС,Синдром Дауна, Синдром Аутизму, важкі гормональні порушення, складнi захворювання кicтoк, порушення психіки, сліпоту, слабоумство та інше. Також діти знаходяться і в інших регіонах України, яким ми відправляємо пакунки з допомогою за віковою категорією від народження до 15 років», - повідомляє у листі, який надійшов до виконавчого комітету Нововолинської міської ради, Президент БО «БФ «Єднання спільноти» О.В.Мельничук.

БО «БФ «Єднання спільноти» просить надати фінансову підтримку на закупівлю найнеобхіднішого за списком потреб, дітям з інвалідністю до Великодня, що цього року припадає на 28 квітня: паски, солодощі та соки, продуктові набори (хлібці, печиво, чай, крупи, олія, консерви та інше), дитяче харчування (молочні суміші, каші, соки, пюре, чаї, печиво та інше), фрукти (банани, апельсини, мандарини та яблука), великі та маленькі рушники, набори посуду «3 предмета», нові комплекти одягу (вік — від народження до 15 років), засоби гігієни (підгузки від 6 розміру, S та М, одноразові пелюшки, вологі серветки, шампуні, рідке мило, зубні щітки та пасти, ватні диски, туалетний папір).

Адреса фонду: вул. Бориса Гмирі, 5А, офіс. 35, м. Київ, 02072.
Тел./факс: 38(044) 232-30-86, 38(067) 220-12-93