Про місто НОВИНИ МІСТА Стартував турнір з волейболу серед освітян пам’яті Олександра Кулика

Стартував турнір з волейболу серед освітян пам’яті Олександра Кулика

Створено: Понеділок, 08 квітня 2019, 16:12

Шостий рік поспіль на базі нововолинської ЗОШ №6 проходить традиційний турнір з волейболу серед працівників освіти, присвячений пам'яті учителя фізичної культури Олександра Кулика. Сьогодні відбулося урочисте відкриття змагань. Теплі спогади про Олександра Кулика та вітання учасникам турніру висловили перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, начальник нововолинського управління освіти Ольга Лакиш.

«Для мене – честь бути присутнім на відкритті цього турніру. Я знав і поважав Олександра Кулика. Він був надзвичайно порядним і чесним, а ще відповідальним, мудрим і щирим. Олександр Григорович горів своєю роботою, волейбол, який він дуже любив, був справою його життя.  Тому ці змагання – це своєрідна данина пам’яті йому», – зазначив Андрій Миронович.

Також на відкритті заходу були присутні дирекція ЗОШ №6 та працівники Волинського ЦФЗН "Спорт для всіх".

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Олександра Кулика.

Цьогоріч за Кубок переможця змагаються вісім команд. Організатори представили новий перехідний кубок для переможців. А попередній отримали триразові переможці цих змагань - освітяни ЗОШ №7.

Опісля усі команди зіграли волейбольні матчі.

Фінальні ігри відбудуться у середу, 10 квітня.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю.