Про місто НОВИНИ МІСТА Директора КП "Консоль" Зою Борисову привітали у міській раді

Директора КП "Консоль" Зою Борисову привітали у міській раді

Створено: Понеділок, 08 квітня 2019, 11:56

Днями свій 70-літній ювілей відзначила директор комунального підприємства "Консоль" Зоя Борисова.

З нагоди славного ювілею іменинницю привітали сьогодні у Нововолинскій міській раді. Теплі слова подяки за багаторічну сумлінну працю адресували ювілярці перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський та генеральний директор житлово-комунального об’єднання Олена Чайка.

- Зоя Олександрівна зробила значний внесок у будівельну галузь міста і сьогодні вона продовжує працювати , з великою відповідальністю ставлячись до своєї справи, - відзначив Андрій Миронович. За дорученням міського голови він вручив їй подяку, квіти та подарунок.

IMG 8007 copy copy

Іменинниця з приємністю пригадує свій трудовий шлях: «Усім серцем полюбила роботу, якій присвятила себе із юних літ. Будівельній галузі віддала 52 роки свого життя. За цей період чимало об’єктів здали в експлуатацію. Завжди намагалась працювати віддано і вірно, прагнула бути корисною людям».

І у цьому, мабуть, секрет її успіху. А ще, Зоя Олександрівна, вважає, що ніколи не можна опускати руки, а бути у постійному русі.

Бажаємо ювілярці здоров’я та ще багато щасливих літ життя!

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.