Про місто НОВИНИ МІСТА Юні нововолинські рятувальники – найкращі!

Юні нововолинські рятувальники – найкращі!

Створено: П'ятниця, 05 квітня 2019, 16:12

1-696x522

Команда дружин юних пожежників-рятівників Нововолинська  виборола перемогу у другому відбірковому зональному етапі обласного туру XXV Всеукраїнського фестивалю, що проходив під гаслом «Мова безпеки – мова майбутнього!».

Конкурс відбувся 4 квітня у Будинку культури селища Іваничі. Загалом у змаганнях взяли участь 6 команд з міст та районів Волині.

Журі було представлене рятувальниками, освітянами та працівниками Добровільного пожежного товариства у Волинській області.

Учасники фестивалю своїми змістовними та яскравими виступами у традиційному «Домашньому завданні» вразили глядачів. Вони знали, що робити у випадку потрапляння до водойми,  у випадках знаходження вибухонебезпечних та невідомих предметів, як не допустити пожежі у побуті, в екосистемах, як порятувати людину, яка знепритомніла – абсолютно все.

Команда юних пожежників-рятівників «Вогник»  загальноосвітньої 1-3 ступеню міста Горохова школи виготовили буклети, де розміщені правила пожежної безпеки, дії у разі знаходження застарілих боєприпасів минулих воєн, питання кібербезпеки,  телефони служб екстреного реагування тощо. Ліцеїсти  загальноосвітнього закладу №22 міста Луцька команда «Агенти 101» випустили оригінальний буклет у вигляді «Абетки безпеки» з правилами на кожну букву алфавіту від А до Я.  А от школярі з Павловичівської  загальноосвітньої школи Локачинського району в своєму інформаційному буклеті для дітей та батьків з безпеки життєдіяльності  стверджують, що мова безпеки – мова майбутнього! Тому зосередилися на інформації про старі боєприпаси, що можуть спрацювати у будь-який час, на правилах поведінки на водоймах, діях при виникненні пожежі та надзвичайної ситуації, у вигляді флаєрів, що вкладені в буклет.

Та справжнім відкриттям на святі безпеки стали відеоролики на соціальну тематику, підготовлені дітьми. Оригінальні та змістовні вони були влучними щодо навчання громадян правил безпеки життєдіяльності та згенерували тематику для роздумів.

Визначити переможця було нелегко. Навіть найменші учасники -  команда із Іваничівського району, яка вперше брала участь у такому фестивалі, показали гарні знання та вміння та по балах обійшли дві досвідчені команди.

Незважаючи на складність ситуації, де всі команди майже однаково сильні, журі прийняло рішення згідно з балами. Тож перемогу отримала нововолинська команда «Юні рятівники», яка і вийшла у фінал.

За інформацією Управління ДСНС у Волинській області.