Про місто НОВИНИ МІСТА Впорядкуємо місто до Пасхальних свят

Впорядкуємо місто до Пасхальних свят

Створено: Четвер, 04 квітня 2019, 15:22

Зазвичай напередодні Великодня кожна сім’я прибирає, ремонтує та прикрашає свою оселю. Так і в Нововолинську проводиться генеральне весняне прибирання. З цього приводу питання щодо наведення чистоти і порядку у місті обговорили на сьогоднішній нараді, яку провів міський голова Віктор Сапожніков з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів міськвиконкому й окремих міських служб.

Учора Віктор Борисович проінспектував місто і як результат - не усім задоволений, на його думку, роботи ще вистачає і на дорогах, і на внутріквартальних територіях. Тому під час наради акцентував увагу присутніх на основних заходах, які потрібно зробити, аби підготувати місто до Пасхальних свят ще краще, ніж у попередні роки.

Віктор Сапожніков нагадав, що 20 квітня оголошено Днем довкілля. Тож просив комунальників організувати відповідну роботу, залучити до прибирання об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, звернутися до громадян, аби навести лад біля своїх будинків.

Міський голова наголосив на необхідності розпочинати ямковий ремонт, зокрема, внутріквартальних територій на Шахтарському, 5-ому, 6-ому мікрорайонах.

Продовжуватимуться роботи й по ремонту доріг та освітленню вулиць.

Віктор Сапожніков звернув увагу на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ. Поставив завдання керівнику ВУКГ вивести пластикову тару, щоб контейнери не були переповнені та в подальшому слідкувати за тим, щоб вчасно прибирати сміття.

Водночас міський голова доручив окремим службам активізувати роботу в напрямку притягнення до адміністративної відповідальності недобросовісних громадян, які викидають сміття, будівельні відходи у неналежних місцях, створюючи стихійні сміттєзвалища обабіч доріг.

Очільник міста загострив увагу й на активізації роботи з ліквідації торгівлі та паркуванню автомобілів у невстановлених місцях.

Також Віктор Сапожніков звернув увагу підприємців, аби й вони впорядкували територію біля своїх закладів, зокрема, відремонтували східці, які руйнуються, чи відновили фасади будівель. Доручив організувати роботу й на міському ринку та на території міської автостанції.

Робота з прибирання території повинна бути організована і у навчальних закладах.

Гуртом маємо подбати про наведення порядку в місті, адже  облаштування нашого спільтного дому  - це справа кожного, хто тут проживає.

А гарного настрою у Великодні дні обіцяють додати працівники культури, які  готують святкові заходи.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громсадськістю.