На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Набрали чинності нові Правила приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міста Нововолинська та смт. Благодатне на 2019-2023 роки

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Набрали чинності нові Правила приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міста Нововолинська та смт. Благодатне на 2019-2023 роки

Створено: Вівторок, 26 березня 2019, 09:57
Перегляди: 120
Поділитися

правила стічних

21 березня виконавчий комітет нововолинської міської ради прийняв рішення Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міста Нововолинська та смт. Благодатне.

Нові Правила покликані уберегти мешканців міста від екологічних катастроф, зберегти їх здоров’я та життя, забезпечити захист персоналу, обладнання та природного середовища.

Нажаль, підприємства різних галузей промисловості та видів господарської діяльності скидають у каналізацію жири, сміття, ґрунт, абразивні порошки та інші грубодисперсні зависі, гіпс, вапно, пісок, металеву та пластмасову стружку, жири, смоли, мазут, що іноді призводить до зупинки роботи каналізаційних насосних станцій. Залпові скиди, які відбуваються в основному вночі, становлять загрозу, їх дуже важко відстежити і саме вони значною мірою руйнують систему.

У Правилах вводяться нові поняття, зокрема «стічна вода технологічного походження», «арбітражна проба»; замість терміну «умови на скид» вводиться поняття «вимоги до скиду стічних вод».

Також Правила визначають допустиму концентрацію забруднюючих речовин, що можуть скидати в систему централізованого водовідведення, врегульовують серед іншого питання відбору проб та документального оформлення цього процесу, умови скиду та оплати стічних вод.

Допустимі величини показників якості стічних вод приведені Правилами у відповідність до вимог стандартів Європейського Союзу.

Також встановлено перелік виробничих процесів, при здійсненні яких споживач повинен мати локальні очисні споруди для попереднього очищення стічних вод перед їх скиданням до системи централізованого водовідведення та очищення стічних вод.

        Правила передбачають:

- основні вимоги щодо приймання та скидання стічних вод населеного пункту підприємствами водовідведення;

- вимоги до якості та режиму скидання стічних вод;

- визначення механізму контролю за скидання стічних вод;

- розмір плати, що справляється із суб’єктів господарювання за понаднормативні скиди стічних вод до системи водовідведення та за порушення вимог щодо якості та режиму скидання стічних вод;

- визначення механізму компенсації власникові мереж, споруд, устаткування системи водовідведення відповідного населеного пункту витрат на відновлення таких мереж, споруд , устаткування, обумовлених їх пошкодженням або руйнуванням унаслідок порушення вимог щодо скидання стічних вод тощо.

Відділ будівництва, комунального господарства і газифікації.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet