На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА В Україні стартували одночасно дві нових моделі монетизації субсидій

president1    kabmin1    verhovna-rada1

В Україні стартували одночасно дві нових моделі монетизації субсидій

Створено: Середа, 06 березня 2019, 10:53
Перегляди: 165
Поділитися

5c5bef4342544

Перша модель: одержувачі, яким була призначена житлова субсидія до 01.01.2019 року, отримають готівку у березні 2019 року для оплати комунальних послуг за лютий 2019 року.

Суми призначеної субсидії за лютий 2019 року Міністерством соціальної політики буде перераховано таким субсидіантам грошовими переказами через АТ «Ощадбанк», а пенсіонерам її виплатить Пенсійний фонд одночасно з виплатою пенсії

 

Для отримання грошового переказу необхідно звернутись до найближчого відділення АТ «Ощадбанку» і надати паспорт та ідентифікаційний код.

 

 

Водночас із виплатою переказу кожному одержувачу буде відкрито персональний банківський рахунок, на який будуть зараховувати суми субсидії у квітні за березень, у травні за квітень.

 

Пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через інші банки, зможуть зняти свою субсидію в їх банкоматах.

Для тих пенсіонерів, які не мають пенсійної картки, субсидію разом із пенсією будуть доставляти працівники АТ «Укрпошти».

 

Суть нового механізму виплати субсидії полягає у тому, що домогосподарство отримуватиме підтримку від держави у вигляді субсидії готівкою і далі зможе самостійно розраховуватись за спожиті послуги, а заощаджені кошти використовувати на свій розсуд. На період виплати субсидії у такий спосіб поняття «обов’язковий платіж» скасовується.

 

Друга модель: для всіх, кому призначена субсидія з січня 2019 року, беруть участь у іншій моделі монетизації. Для них всі розрахунки за спожиті послуги будуть здійснюватись з комунальними організаціями через АТ «Ощадбанк» Кожному одержувачу субсидії у лютому на мобільний телефон надійде СМС повідомлення про суму оплати за використані комунальні послуги за січень 2019 року, у березні – за лютий, у квітні – за березень, у травні - за квітень. Такі одержувачі житлової субсидії після закінчення опалювального періоду, отримають невикористану суму субсидії готівкою через АТ «Ощадбанк».

 

Таким чином з березня по травень 2019 року, уряд перевірить ефективність двох моделей монетизації і за результатами аналізу їх ефективності ухвалить рішення щодо впровадження однієї з них з травня 2019 року.

 

Одночасно повідомляємо, що надання субсидії припиняється за повідомленням комунальної організації у разі коли одержувач субсидії має прострочену заборгованість біль ніж один місяць за використані послуги, загальна сума якої перевищує 340,00грн. ( 20 неоподаткованих мінімумів).

 

 

УСЗН виконавчого комітету Нововолинської міської ради

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet