Про місто НОВИНИ МІСТА Оголошено конкурс на посаду керівника закладу культури

Оголошено конкурс на посаду керівника закладу культури

Створено: Понеділок, 04 березня 2019, 14:46

konkurs

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», закону України «Про культуру» відділ культури виконавчого комітету Нововолинської міської ради 04березня 2019 року оголошує конкурс назаміщення вакантних посад: директора будинку культури сел.Благодатне та директора Нововолинського міського парку культури і відпочинку.

Вимоги до кандидатів:

- освіта вища;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім'я начальника відділу культури виконавчого комітету Нововолинськоїміської ради за адресою м.Нововолинськ,бульвар Шевченка, 6та направляють за ел. адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу,

- копії документів про вищу освіту,

- два рекомендаційні листи довільної форми,

- мотиваційний лист довільної форми,

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних),

- проект програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Документи приймаютьсяз04березня 2019 року(упродовж 30 днів після оголошення конкурсу).

Можуть надаватися інші документи, які підтверджують професійні чи моральні якості кандидата.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Конкурсний добір проводиться публічно.

Формування складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посади директора будинку культури сел. Благодатне та директора міського парку культури і відпочинкурозпочнеться 05 березня 2019 року.