На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Служба зайнятості провела зустріч з учасниками АТО

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Служба зайнятості провела зустріч з учасниками АТО

Створено: Понеділок, 04 березня 2019, 14:36
Перегляди: 142
Поділитися

IMG 8927 copy

 Днями в рамках діяльності Клубу учасників АТО у приміщенні Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості відбулася зустріч з учасниками антитерористичної операції.

 

З метою покращення якості поінформованості з юридичних питань на  семінар були запрошені головний спеціаліст  Нововолинського бюро правової допомоги Володимир-Волинського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тамара Нич та психолог ЦСССДМ Анжела Качан.

          Тамара Нич знайомила присутніх із системою безоплатної правової допомоги, про пільги для учасників бойових дій, які гарантує держава та  механізми їх реалізації.

         Анжела Качан розповіла про послуги, які надає НМ ЦСССДМ, а саме: у разі  виникнення кофліктних ситуацій в сім’ї, проблем у вихованні дітей, розладів емоційного стану та для отримання інформації щодо інших установ та організацій, які надають соціальні послуги.

Фахівці Нововолинської міської філії ВОЦЗ ознайомили присутніх зі станом ринку праці та перспективами працевлаштування, умовами праці, вимогами до претендентів на вакантні робочі місця,  було запропоновано великий перелік професій за якими здійснюється навчання за сприянням служби зайнятості.

        Зустріч відбулась у формі конструктивного діалогу, присутні отримали роз даткові матеріали  та обґрунтовані відповіді на всі запитання, які їх цікавили.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet