Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську вшанують пам'ять Великого Кобзаря

У Нововолинську вшанують пам'ять Великого Кобзаря

Створено: Четвер, 28 лютого 2019, 15:12

IMG 7486 copy copy

9 березня 2019 року в Україні   відзначатимуть 205-ту річницю з дня народження світоча української нації Тараса Григоровича Шевченка. Цього дня пам'ять Великого Кобзаря вшанують і у Нововолинську.

План заходів з відзначення знакової  дати  обговорили сьогодні на робочій нараді, яку провів міський голова Віктор Сапожніков з керівниками окремих відділів  міськвиконкому та служб міста.

У День народження поета на Майдані Незалежності біля пам’ятника Тарасу відбудеться літературна година. Захід розпочнеться об 11.00 годині. Школярі декламуватимуть вірші великого поета. Кожен його твір – це радість і біль, мрії про   мирне життя на рідній землі, турбота про жінку-матір, долю України. Під час заходу славнозвісний «Заповіт»  Тараса звучатиме на багатьох мовах.

Відбудеться покладання квітів  до пам’ятника Великому  Кобзареві.

Завідувач міським методичним кабінетом Ольга Хвіщук повідомила, що  в навчальних закладах міста проходитимуть уроки спілкування,  конкурси читців творів Шевченка, літературні вечори.

«Все йде, все минає»… Але Шевченко буде так довго безсмертний, як довго існуватиме Україна. Адже за кілька десятиліть слово Великого Кобзаря стало голосом народу, що творить власну історію. Тож нехай вогонь його душі запалить у наших серцях іскру Віри, Надії, Любові до рідної землі та свого народу.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.