На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Марія Олійчук призначена директором міського палацу культури

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Марія Олійчук призначена директором міського палацу культури

Створено: Середа, 27 лютого 2019, 19:41
Перегляди: 194
Поділитися

IMG 7456

На посаду керівника Нововолинського міського палацу культури  призначена Марія Олійчук, яка з травня минулого року виконувала обов’язки директора цієї установи. Таке рішення прийняла  сьогодні конкурсна комісія на своєму другому засіданні.

IMG 7454

Марія Олійчук розповіла, що у закладі культури упродовж семи років вона  працює ведучою, сценаристом, організатором культурно-мистецьких заходів. Є актрисою народного аматорського театру «Авантюра», а з січня цього року - його керівником .

IMG 7465

Кандидат  презентувала програму розвитку Нововолинського міського палацу культури   на найближчий період і п’ять наступних років. Вона акцентувала увагу на основних завданнях, серед яких -  зміцнення матеріально-технічної бази палацу культури, впровадження у практику діяльності закладу нових форм роботи;  співпраця з міською молодіжною радою та іншими громадськими  організаціями;створення світлиці в українському народному стилі; проведення благодійних заходів; створення нових творчих об’єднань мистецьких напрямків.

До слова, сьогодні в установі працює 15 клубних формувань, з яких 6 мають звання «народний» та «зразковий».

IMG 7477

Марія Олійчук  розповіла про нові  творчі проекти, які планує реалізувати, зайнявши посаду керівника палацу культури, наприклад, відновити регіональний фестиваль-конкурс  народного, естрадно-сучасного та спортивно-бального танцю «У ритмі танцю» та створити гурток декоративно-прикладного мистецтва для дітей.

Марія Олійчук відповіла на запитання членів комісії, виклала своє бачення напрямків роботи щодо організації дозвілля мешканців міста  та розвитку галузі загалом.

IMG 7462

Сьогодні  дружній колектив міського палацу культури вболівав за свою колегу.  Важливою складовою успішної діяльності установи Марія Олійчук вважає створення творчої професійної команди. Хоча переймається тим, що не вистачає  фахівців, а молодих спеціалістів не приваблюють невисокі зарплати у культосвітній галузі.  

«Маю велике бажання працювати, розвивати мистецтво, опираючись на сучасні новітні тенденції», -зазначила Марія Олійчук.

Одноголосно члени комісії проголосували за призначення Марії Олійчук директором міського палацу культури,  яка, до речі, була єдиною претенденткою на цю посаду.

IMG 7458

Керуюча справами міськвиконкому, голова конкурсної комісії Вікторія Магдисюк побажала новому керівнику установи  натхнення й успіхів у подальшій діяльності, активно впроваджувати нові підходи до організації мистецьких заходів.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet