Про місто НОВИНИ МІСТА Марія Олійчук призначена директором міського палацу культури

Марія Олійчук призначена директором міського палацу культури

Створено: Середа, 27 лютого 2019, 19:41

На посаду керівника Нововолинського міського палацу культури  призначена Марія Олійчук, яка з травня минулого року виконувала обов’язки директора цієї установи. Таке рішення прийняла  сьогодні конкурсна комісія на своєму другому засіданні.

Марія Олійчук розповіла, що у закладі культури упродовж семи років вона  працює ведучою, сценаристом, організатором культурно-мистецьких заходів. Є актрисою народного аматорського театру «Авантюра», а з січня цього року - його керівником .

Кандидат  презентувала програму розвитку Нововолинського міського палацу культури   на найближчий період і п’ять наступних років. Вона акцентувала увагу на основних завданнях, серед яких -  зміцнення матеріально-технічної бази палацу культури, впровадження у практику діяльності закладу нових форм роботи;  співпраця з міською молодіжною радою та іншими громадськими  організаціями;створення світлиці в українському народному стилі; проведення благодійних заходів; створення нових творчих об’єднань мистецьких напрямків.

До слова, сьогодні в установі працює 15 клубних формувань, з яких 6 мають звання «народний» та «зразковий».

Марія Олійчук  розповіла про нові  творчі проекти, які планує реалізувати, зайнявши посаду керівника палацу культури, наприклад, відновити регіональний фестиваль-конкурс  народного, естрадно-сучасного та спортивно-бального танцю «У ритмі танцю» та створити гурток декоративно-прикладного мистецтва для дітей.

Марія Олійчук відповіла на запитання членів комісії, виклала своє бачення напрямків роботи щодо організації дозвілля мешканців міста  та розвитку галузі загалом.

Сьогодні  дружній колектив міського палацу культури вболівав за свою колегу.  Важливою складовою успішної діяльності установи Марія Олійчук вважає створення творчої професійної команди. Хоча переймається тим, що не вистачає  фахівців, а молодих спеціалістів не приваблюють невисокі зарплати у культосвітній галузі.

«Маю велике бажання працювати, розвивати мистецтво, опираючись на сучасні новітні тенденції», -зазначила Марія Олійчук.

Одноголосно члени комісії проголосували за призначення Марії Олійчук директором міського палацу культури,  яка, до речі, була єдиною претенденткою на цю посаду.

Керуюча справами міськвиконкому, голова конкурсної комісії Вікторія Магдисюк побажала новому керівнику установи  натхнення й успіхів у подальшій діяльності, активно впроваджувати нові підходи до організації мистецьких заходів.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.