Про місто НОВИНИ МІСТА Шукаємо кадри

Шукаємо кадри

Створено: Вівторок, 26 лютого 2019, 15:52

кадри

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оголошує місячний конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення виконавчого комітету міської ради. Вимоги до претендентів: повна вища освіта в галузі знань «Управління та адміністрування», за спеціальностями бухгалтерський облік, облік і аудит, фінанси, менеджмент за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом у державній службі (службі в органах місцевого самоврядування) не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років; вільне володіння державною мовою; вільне володіння персональним комп’ютером із використанням програмного продукту «1С Бухгалтерія»; досвід роботи з казначейством.

2. Двох головних спеціалістів відділу будівництва, комунального господарства і газифікації виконавчого комітету міської ради. Вимоги до претендентів:

- повна вища освіта в галузі знань «Управління та адміністрування», за спеціальностями бухгалтерський облік, облік і аудит, фінанси, менеджмент за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом у державній службі (службі в органах місцевого самоврядування) не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів; знання бюджетної бухгалтерії;

- повна вища будівельна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом у державній службі (службі в органах місцевого самоврядування) не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера; хороший рівень володіння АВК-5.

3. Головного спеціаліста відділу транспорту, зв’язку, безпеки дорожнього руху та паркування виконавчого комітету міської ради. Вимоги до претендентів: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом у державній службі (службі в органах місцевого самоврядування) не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції виконавчого комітету.

Документи на конкурс: заява про участь у конкурсі, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік у порядку, передбаченому Законом України "Про запобігання корупції", копія паспорта, копія документів про освіту, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копія військового квитка приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в  кабінеті № 302 за адресою: м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27. Телефон для довідок 3-14-32».