Про місто НОВИНИ МІСТА Комісія чекає на висновки експертів

Комісія чекає на висновки експертів

Створено: Вівторок, 26 лютого 2019, 15:28

big-gaz 1

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради повідомляє, що згідно з п.10-1 постанови Кабінету міністрів України № 270 від 22.03.2001 року про затвердження «Порядку розслідування  та обліку нещасних випадків невиробничого характеру» технічне розслідування причин виникнення аварії, пов’язаної з використанням газу в побуті, проводиться обласним Управлінням Держпраці в установленому порядку за участю експертно-технічних центрів, які забезпечують науково-технічну підтримку державного нагляду у сфері промислової безпеки та охорони праці.

Згідно з наказом Управління Держпраці у Волинській області №72 від 04.02.2019 року  про призначення комісії з технічного розслідування  нещасного випадку, пов’язаного з використанням газу в побуті, що стався 30 січня 2019 року у  Нововолинську на мікрорайоні  Шахтарському, 23/62,  комісія розпочала свою роботу 04 лютого 2019 року. Головою цієї комісії призначено Романчука Павла Васильовича – головного державного інспектора сектору розслідувань, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці у Волинській області. Комісія обстежила будинок,  провела експерименти,  необхідні для встановлення причин аварії, та опитування членів сім’ї загиблих, сусідів й інших людей, які мали відношення до даного будинку.

Комісія очікує висновків експертів, які дадуть змогу остаточно встановити причини даної трагедії. Результати розслідування будуть направленні у відповідні інстанції.

Варто  нагадати, що 31січня 2019 року відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, на якій  міський голова Віктор Сапожніков   доручив керівникам ОСББ, ЖБК, УЖК №1 та УЖК №2 спільно з Нововолинською філією ПАТ «Волиньгаз» провести обстеження димових та вентиляційних каналів та газової апаратури в багатоквартирних будинках міста протягом першого півріччя. У разі відсутності  актів про перевірку димових та вентиляційних каналів у будинку буде припинено газопостачання.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.