На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Як проголосувати виборцям за місцем свого перебування, якщо вони нездатні пересуватися самостійно!

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Як проголосувати виборцям за місцем свого перебування, якщо вони нездатні пересуватися самостійно!

Створено: Вівторок, 26 лютого 2019, 14:23
Перегляди: 142
Поділитися

1547804942 vibori

Шановні виборці!

Відділ ведення Державного реєстру виборців повідомляє, що згідно вимог  ст. 77 Закону України «Про вибори Президента України» виборець, який за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я тимчасово нездатний пересуватися самостійно і має бажання проголосувати за місцем свого перебування (проживання), поштою або через інших осіб, не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів подає до дільничної виборчої комісії виборчої дільниці, на якій він включений до списку виборців, власноручно написану заяву з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування (проживання) із зазначенням такого місця.

Заява викладається в довільній формі.

До заяви додається довідка медичної установи про стан здоров’я виборця, яка засвідчує факт його тимчасової нездатності пересуватися самостійно.

Ця заява є зобов’язанням виборця забезпечити умови для дотримання вимог щодо порядку голосування, передбачених цим Законом.

Виборець, який постійно нездатний самостійно пересуватися, щодо якого у списку виборців зазначена відповідна відмітка про постійну НСП, заяву про забезпечення голосування йому на дому до виборчої комісії не подає і виборча комісія зобов’язана сама організувати голосування на дому.

Але якщо виборець, щодо якого у списку виборців зазначена відповідна відмітка про постійну НСП бажає проголосувати на виборчій дільниці, він повинен до 12 години останньої п’ятниці перед днем голосування письмово або особисто повідомити відповідну дільничну виборчу комісію про бажання проголосувати у приміщенні для голосування.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

виконавчого комітету Нововолинської міської ради

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet