Про місто НОВИНИ МІСТА Віктор Сапожніков здійснив виїзний прийом у Благодатне

Віктор Сапожніков здійснив виїзний прийом у Благодатне

Створено: Понеділок, 25 лютого 2019, 19:06

IMG 0341-696x464

П'ятнадцять жителів Благодатного прийшли на прийом до міського голови Віктора Сапожнікова, який він провів сьогодні, 25 лютого, у селищі.

Звернення були різнопланового характеру, однак більшість із них стосувалася житлово-комунальної сфери. Активними є громади об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, яких сьогодні у Благодатному вже 37. Шестеро керівників ОСББ звернулися до міського голови, висловивши своє занепокоєння нарахуваннями за обслуговування внутрішньобудинкових систем Теплокомуненерго.

Мешканці з вулиці Миру просили заасфальтувати відрізок шляху провулка Дитячого у напрямку до дошкільної установи. А ще одна жителька звернулася з проханням покласти тверде покриття на вулиці Макаренка .

-Асфальтування у селищі має здійснюватися за кошти селищного бюджету. При наявності кошторисної документації та співфінансування надається допомога і з міського. Однак, на початок цього року залишок вільних лишків бюджетних коштів по селищному бюджету складає близько 600 тисяч гривень. Селищний голова чи не хоче, чи не спроможний займатись цим питанням, - розмірковує Віктор Сапожніков.

Представники церкви Спасіння шукають інше приміщення для центру «Відродження», який вони утримують. Нині він поки що розміщується у підвалі. Тож релігійна громада просила Віктора Сапожнікова посприяти їм у вирішенні цього питання.

Серед звернень, з яким прийшли люди до міського голови, були питання про надання матеріальної допомоги, а також про нарахування субсидій.

Звертались громадянами не не лише з проханнями, а й з подякою. Одна із мешканок висловила вдячність Віктору Сапожнікову за вирішення її проблемного питання, пов’язаного з житлом.

За результатами прийому Віктор Сапожніков на окремі звернення дав роз’яснення одразу, частину скерував виконавцям для оперативного вжиття заходів. Вирішення усіх питань перебуватиме на його особистому контролі.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю.