Про місто НОВИНИ МІСТА Про права виборців говорили на семінарі

Про права виборців говорили на семінарі

Створено: Понеділок, 18 лютого 2019, 14:40

18 лютого 2018 року в рамках просвітницької кампанії "Я маю право голосувати!" начальник Нововолинського бюро правової допомоги- Скриннік В.Р., разом з начальником відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Нововолинської міської ради - Кіндюком А.В. на базі Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості провели лекцію для безробітних громадян м.Нововолинська та смт.Благодатне на тему: "Право громадянина голосувати!".

2019 рік є роком загальнонаціональних виборів: президентських виборів та парламентських.
Згідно з Конституцією України одне з основних прав громадян є право обирати і бути обраними.
Саме тому Міністерством юстиції України і Центральною виборчою комісією України прийнято рішення започаткувати загальнонаціональну кампанію "Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУВАТИ!"
Під час заходу Скриннік В.Р. роз"яснила, що від народного волевиявлення залежить правове майбутнє нашої держави. Кампанія спрямована в першу чергу на виборців:
- які будуть реалізовувати своє виборче право вперше, тобто це громадяни, які на день виборів досягли 18 років; - на виборців, які є внутрішньопереміщеними особами та перемістились на інші території України та не знають як реалізувати своє конституційне право; - на виборців, які змінили своє місце реєстрації і не знають як реалізувати своє виборче право через незнання змін в законодавстві.
Правники також наголосили, що права взяти участь у виборах громадянин може бути позбавлений лише у тому випадку,якщо його у судовому порядку визнано недієздатним.
Кіндюк А.В. поінформував громадян про те, що необхідно заздалегідь перевірити свої персональні дані у списку виборців і це можна зробити через "Кабінет виборця" на сайті - Дежавний реєстр виборців або через відділ ведення Державного реєстру виборців до 25 березня 2019 року; що робити, якщо вашого імені не виявилося у згаданому списку.Було повідомлено, як переселенцю проголосувати на виборах президента. Наголосив, що відділ ведення Державного реєстру виборців в м. Нововолинську знаходиться за адресою: м. Нововолинськ, б-р. Шевченка, буд.7 кб.№327, №329 (3 поверх), який буде працювати щоденно і у вихідні дні. По завершенню заходу усім писутнім вручили методичні рекомендації з контактами Нововолинського бюро правової допомоги.
Нагадуємо, що Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19, тел. (03342) 3-80-11, viber+380731264143. е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Нововолинське бюро правової допомоги працює з 9 год до 18 год щоденно, крім вихідних, за адресою: м. Нововолинськ, вул. В. Винниченка, буд. 14, тел. (03344) 4-48-14, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.