На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

heder

Про місто НОВИНИ МІСТА Порядок визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд в утриманні об"єктів благоустрою на території Нововолинська обговорили на громадських слуханнях

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Порядок визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд в утриманні об"єктів благоустрою на території Нововолинська обговорили на громадських слуханнях

Створено: Вівторок, 12 лютого 2019, 14:32
Перегляди: 278
Поділитися

IMG 7201

Проект рішення міської ради "Про затвердження порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об'єктів благоустрою на території м. Нововолинська" розглянули сьогодні, 12 лютого 2019 року, на громадських слуханнях, що відбулися у приміщенні міської ради.

Загальний правовий порядок розміщення тимчасових споруд та основні вимоги до договорів щодо пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою визначено наказами Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року № 244 «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» та від 12.11.2013 року № 537 «Про затвердження Типового договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою»

Дане рішення міської ради регламентує організаційні та економічні відносини, пов’язані з порядком залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі на розвиток благоустрою м. Нововолинська.

У заході взяли участь депутати міської ради, представники окремих структурних підрозділів міськвиконкому, відділу Держгеокадастру у Волинській області, підприємці та громадськість міста. Головував на засіданні перший заступник керівника міста, секретар ради Андрій Сторонський.

IMG 7189

 

Начальник відділу містобудування та архітектури Михайло Вісьтак ознайомив присутніх із принципами визначення пайової участі та факторами, що впливають на її розмір.

Він підкреслив, що обсяг пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою визначається з урахуванням функціонального призначення тимчасової споруди, пріоритетності розвитку території міста, площі тимчасової споруди та терміну, на який розміщується пересувна тимчасова споруда.

Як зазначено у проекті рішення, пайова участь в утриманні об’єктів благоустрою сплачується суб’єктами господарювання згідно з договором на пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою між Нововолинською міською радою та власником тимчасової споруди. До заяви на укладення договору зацікавлена особа додає відповідний пакет документів.

IMG 7203

Михайло Вісьтак розповів про методику розрахунку розміру пайової участі при розміщенні тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення.

Тимчасова споруда повинна прикрашати місто і мати естетичний вигляд й доповнювати загальний благоустрій міста. На цьому акцентував увагу Андрій Сторонський.

Нагадаємо, що даний проект рішення упродовж місяця був розміщений на офіційному сайті Нововолинської міської ради. Однак, за інформацією відділу містобудування та архітектури, за цей період пропозицій та зауважень до нього не надходило.

Перший заступник міського голови, секретар ради наголосив, що документ розглядатиме постійна депутатська комісія та його обговорюватимуть на Дні депутата. Він звернувся до присутніх підприємців внести свої доповнення, якщо вони виникнуть, до початку сесійного засідання для прийняття остаточного рішення міською радою.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 logo AUC

  5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet