Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинянка посіла третє місце у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів-тваринників

Створено: Четвер, 07 лютого 2019, 11:10

20181212 151208 copy copy

Із 30 січня по 1 лютого 2019 року у Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді у рамках Тижня всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів «Україна-Європа-Світ» проходив Всеукраїнський конкурс досягнень юних зоологів-тваринників.

У заході взяли участь учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях зоології та сільського господарства.

Нововолинськ представила вихованка Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості Яніна Кошлата. Дівчина навчається у 10 класі Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 і займається у гуртку «Юні зоологи», який працює на базі НЦДЮТ.

Яніна презентувала екологічний проект «Підвищення продуктивності кролів шляхом селекційної роботи». За підсумками журі вона посіла призове ІІІ місце і отримала диплом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

«Участь у таких конкурсах дає вихованцям багато – впевненість у своїх силах, нові враження та безліч друзів з усієї України», - зазначила наставник дівчини, керівник гуртків еколого - натуралістичного відділу НЦДЮТ Ольга Зіркевич.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із

ЗМІ та зв’язків з громадськістю.