Про місто НОВИНИ МІСТА Вісімнадцять нововолинців звернулися до заступника міського голови під час прийому з особистих питань

Створено: Середа, 06 лютого 2019, 16:41

IMG 3299 copy

Сьогодні, 6 лютого 2019 року, заступник міського голови Володимир Рожелюк провів прийом громадян з особистих питань. За допомогою до посадовця звернулося 18 осіб. Жителі з вулиці Довженка переймаються тим, що часто трапляються перепади напруги, через що виходять з ладу електроприлади.Володимир Рожелюк скерував звернення Нововолинській філії ПАТ «Волиньобленерго» з метою з’ясування причини та вжиття відповідних заходів.

А мешканців одного з п’ятиповерхових будинків на проспекті Перемоги турбує питання протікання покрівлі.Заступник міського голови доручив начальнику УЖК №2 провести обстеження і допомогти людям.

Мешканка одного з будинків, що на вулиці Святого Володимира, просила відремонтувати козирок над балконом четвертого поверху. Володимир Дмитрович поставив завдання керівнику УЖК №2 вивчити аварійну ситуацію, після чого невідкладно прийняти міри.

Один із місцевих жителів, який проживає на вулиці В.Стуса, прийшов на прийом, щоб отримати роз’яснення про порядок створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. До слова, на сьогодні у Нововолинську та селищі Благодатному діє близько двох сотень ОСББ.

Серед питань, з якими зверталися люди до були й такі, що стосувалися призначення субсидії на житлово-комунальні послуги та надання матеріальної допомоги.

За результатами прийому всі громадяни отримали фахові вичерпні відповіді щодо своїх питань, а звернення, які потребують більш детального розгляду, заступник міського голови взяв на особистий контроль.

Нагадаємо, Володимир Рожелюк, який опікає комунальну галузь у місті, здійснює прийом кожної середи щомісяця.

Начальник відділу з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.