На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Профілактичний захід з протидії торгівлі людьми відбувся на базі Центру пробації у Нововолинську

Створено: Вівторок, 05 лютого 2019, 16:34

den-torg

Сьогодні, 5 лютого 2019 року, на базі міськрайонного відділу філії Державної установи "Центр пробації" у Волинській області відбувся профілактичний захід щодо запобігання виникнення ситуації торгівлі людьми. Заняття провели практичний психолог Нововолинського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Анжела Качан та провідний фахівець із профорієнтації Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості Оксана Самолюк.

Також у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» надано вичерпну інформацію щодо підвищення юридичної грамотності в різних сферах життя та формування правової культури для осіб молодіжного віку, які засуджені до покарань, не пов`язаних з позбавленням волі.

Нововолинський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді.