Про місто НОВИНИ МІСТА Працівники Нововолинської міської ради підвищували рівень професійної компетентності щодо запобігання корупції

Створено: Четвер, 31 січня 2019, 09:35

Про запобігання корупції у сфері публічного управління йшлося на семінарі 30 січня 2019 року за участю посадових осіб, депутатів Нововолинської міської ради, керівників комунальних підприємств міста. Захід організований Волинським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Начальник відділу представництва інтересів у судах та договірної роботи юридичного управління апарату облдержадміністрації Ірина Міщук розповіла про черговий етап електронного декларування і нагадала правила заповнення електронних декларацій. Вона акцентувала увагу на типових помилках, яких допускають при заповненні електронних декларацій. Адже з 1 січня 2019 року розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету СНУ імені Лесі Українки Олена Саско акцентувала увагу на основних проблемах, які виникають під час заповнення електронних декларацій.

Особливу увагу було приділено практичним аспектам застосування антикорупційного законодавства та його змінам, методології заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

Результатом навчання стало проходження тестування з метою перевірки засвоєних знань та умінь.   Згодом, учасники семінару отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Відділ з питань внутрішньої політики. взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.