На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Про військову службу за контрактом говорили на семінарі

Про військову службу за контрактом говорили на семінарі

Створено: Середа, 30 січня 2019, 15:44

У Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний семінар з орієнтації на службу за контрактом в Збройних Силах України.

Метою заходу став добір громадян з числа безробітних на військову службу за контрактом.

Олександр Батюк, заступник військового комісара-начальник відділення комплектування Нововолинського міськрайонного військкомату, старший лейтенант інформував учасників семінару про умови проходження військової служби за контрактом, державні гарантії військовослужбовцям, грошове та матеріальне забезпечення, соціальний і правовий захист військовослужбовців згідно з чинним законодавством України.

Присутніх ознайомили з переліком вакантних посад, які укомплектовуватимуться військовослужбовцями за контрактом у Збройних Силах України та надали відповідний роздатковий матеріал.

Фахівці центру зайнятості, розповіли про стан ринку праці міста та сучасні технології, які використовує служба зайнятості у своїй роботі.