Про місто НОВИНИ МІСТА Учитель Нововолинської гімназії став лауреатом обласного конкурсу

Учитель Нововолинської гімназії став лауреатом обласного конкурсу

Створено: Вівторок, 29 січня 2019, 16:22

IMG-ada8f4516539f23b91468f81d6ffa3ae-V

21-25 січня 2019 року  на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбувся ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Захист Вітчизни».

Кращі педагоги області перевіряли свої знання та вміння з предмета, готовність до застосування нових освітянських ідей, складали іспит на професійну майстерність. Серед них був переможець І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», учитель предмета «Захист Вітчизни» гімназії, керівник міського методичного об’єднання Поліщук В.М., який представляв наше місто на обласному турі.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич в одному з інтерв’ю сказала: «Конкурс покликаний виявити вчителів-новаторів, здатних випереджати час і закладати нові моделі мислення, конструювати траєкторію майбутнього нашої країни, формуючи в учнів ціннісні орієнтири та ставлення до життя».

Найважливіше, що вчитель має показати не лише педагогічну та методичну майстерність, спрямованість обраних методів, форм, способів, засобів, прийомів, їх доцільність, реалізувати наскрізні змістові лінії, а й індивідуальність, свій педагогічний почерк, уміння діяти творчо, ураховуючи тенденції розвитку військової справи, використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи.

Програма ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» була насиченою і спланованою за щільним графіком. Після урочистого відкриття проведено жеребкування, яке визначило порядок участі педагогів у конкурсі. Учителі-конкурсанти пройшли такі випробування: «Методичний практикум», «Практична робота», «Проект», «Тестування з фахової майстерності», «Урок», - які розкрили професійні якості кожного.

Лауреатом ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (ІІІ місце) визнано учителя предмета «Захист Вітчизни» гімназії Поліщука В.М., для якого національно-патріотичне виховання молоді стало одним із напрямів діяльності, бо він є педагогом із чіткою громадянською позицією, який плекає українські традиції, духовні цінності, володіє відповідними знаннями, вміннями та навичками і формує у своїх вихованців почуття патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання обов’язку із захисту Батьківщини, її незалежності та територіальної цілісності.

Ольга Хвіщук, завідувач міського методичного кабінету.