Про місто НОВИНИ МІСТА Амбулаторія у Благодатному тимчасово переїде в інше приміщення

Амбулаторія у Благодатному тимчасово переїде в інше приміщення

Створено: Понеділок, 28 січня 2019, 17:44

Найближчим часом розпочнеться капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини у смт Благодатне, медичний заклад тимчасово переїде в інше приміщення.

План подальших дій обговорили сьогодні на нараді, яку провів міський голова Віктор Сапожніков. У ній взяли участь його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський, депутат Волинської обласної ради Валерій Курстак, головний лікар КНП «Нововолинський центр первинної медико-санітарної допомоги Нововолинської міської ради Волинської області» Ольга Попіка, директор ЖКО Олена Чайка, керівники ТзОВ «Евродизайн» Олег Селедець та КП «Консоль» Зоя Борисова.

Відомо, що у рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» ще у 2014 році виготовлена кошторисна документація на капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Благодатне та реконструкцію приміщення під амбулаторію ЗПСМ №2 на провулку Поштовому в Нововолинську. Долучилася до цього і міська рада. На виготовлення та коригування проектів, технічних умов до них та іншої потрібної супровідної документації із міського бюджету виділено 220 тисяч гривень. Минулого року відбувся тендер і уже визначені будівельні організації, які будуть проводити капітальний ремонт та реконструкцію будівлі амбулаторії .

На період проведення ремонтних робіт амбулаторії у Благодатному постало питання про тимчасове виселення медичного персоналу в інше приміщення. Адже там повністю проводитимуть заміну даху, водо- і тепло постачання. Під час пошуку варіантів для тимчасового розміщення амбулаторії вирішили,що найкращим є приміщення колишнього ЖЕКу на вулиці Грушевського. Для приведення його у відповідність до всіх санітарно-гігієнічних норм необхідно 90 тисяч гривень.

На нараді Віктор Сапожніков повідомив, що відповідно до програми Світового Банку реконструкція амбулаторії у селищі Благодатному вдвічі дорожча, ніж амбулаторії на провулку Поштовому в Нововолинську.

«На ремонт і реконструкцію амбулаторії у Благодатному виділено 6,9 мільйона гривень, а на амбулаторію на Поштовому провулку у Нововолинську – 3,4 мільйона гривень. До того ж, усі роботи ініціює і контролює саме міська рада. А селищний голова чи не хоче, чи не спроможний займатись цим питанням. Ось, наприклад, приміщення, у яке зможе тимчасово переїхати амбулаторія, допомагав шукати депутат обласної ради Валерій Курстак, а не селищний голова, який мав би це робити. І кошти на ремонт будівлі тимчасової амбулаторії могли б виділити і з селищного бюджету. Але вони стоять осторонь цього», – зауважив Віктор Сапожніков.

Міський очільник просив керівників служб скоординувати зусилля, зробити якісний ремонт і разом з тим подбати, аби люди не втратили можливість отримувати належні медичні послуги.

У свою чергу головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Попіка запевнила, що переїзд ніяк не вплине на якість їх надання.

IMG 7070 copy

Уже за кілька днів будівельні організації розпочнуть роботи у приміщенні, в яке незабаром переїде амбулаторія Благодатного.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.