На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Виконання завдань та подальші плани роботи обговорили на апаратній нараді

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Виконання завдань та подальші плани роботи обговорили на апаратній нараді

Створено: Середа, 09 січня 2019, 17:37
Перегляди: 235
Поділитися

IMG 6603

Сьогодні, 9 січня 2019 року, міський голова Віктор Сапожніков провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому, комунальних підприємств, представниками правоохоронних органів та держустанов міста. Під час засідання  обговорили виконання завдань організаційно - управлінської діяльності й життєдіяльності міського господарства загалом, а також спланували роботу на найближчий період.

Зокрема, керівник міста наголосив на тому, аби розпорядники бюджетних коштів проаналізували питання освоєння грошей та до 15 січня подали відповідні звіти.

Віктор Сапожніков зауважив, що варто, не зволікаючи, оголошувати тендер на проведення ремонтних робіт окремих об’єктів - міського стадіону та палацу культури. До червня необхідно завершити ремонтні роботи у позаміському таборі «Прикордонник», аби забезпечити якісний відпочинок дітей.

IMG 6600

 Акцентувалася увага на впорядкуванні території озера у селищі Благодатному. У планах - разом із релігійною громадою облаштувати біля водойми зону відпочину для дітей.

IMG 6595

Міський голова вкотре звернув увагу на проведення дієвих заходів щодо припинення торгівлі у невстановлених місцях. Він доручив керівнику центрального міського ринку до Пасхальних свят відновити функціонування біотуалетів, розміщених у районі стадіону СОКу «Шахтар».

Продовжуватимуться роботи й по благоустрою, освітленню вулиць, ремонтуванню доріг. Відповідні доручення отримали комунальники.

До Великодня треба встановити освітлення біля храмів. Це питання обговорювали і під час нещодавньої передноворічно-різдвяної зустрічі міського голови зі священиками та пасторами.

Віктор Сапожніков наголосив на тому, аби продовжити роботу із суміжними сільськими радами у напрямку виділення земельних ділянок учасникам АТО.

На нараді не оминули увагою питання децентралізації та наступних етапів впровадження медичної реформи, реформування житлово-комунальної сфери та інвестиційної діяльності міста. Сьогодні Нововолинськ працює над дев’ятьма важливими проектами і це є серйозний крок до його подальшого розвитку.

 Під час засідання Віктор Сапожніков нагадав працівникам про особисті (перспективні) плани своєї роботи на поточний рік , а також про вчасне подання декларацій.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet