На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У міській раді відзначили переможців конкурсу соціальної реклами

president1    kabmin1    verhovna-rada1

У міській раді відзначили переможців конкурсу соціальної реклами

Створено: П'ятниця, 28 грудня 2018, 15:38
Перегляди: 254
Поділитися

IMG 6562

Сьогодні у міській раді відзначили переможців міського конкурсу соціальної реклами «Молодь Нововолинська за здоровий спосіб життя!», який проходив серед школярів навчальних закладів міста.

 

Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Соціальна презентація», «Соціальний відеоролик» та «Соціальний флешмоб».

Свої роботи представили на конкурс вісім шкіл міста. Вони містять сюжети, що популяризують здоровий спосіб життя, ідеї-альтернативи поганим звичкам, інформацію про наслідки систематичного вживання алкоголю, наркотичних речовин та тютюнопаління.

IMG 6557

Учасників заходу привітав перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. Він побажав молоді здійснення їхніх планів та досягнення поставленої мети.

-Бажаю, аби у всіх конкурсах і творчих змаганнях ви ставали переможцями. Зараз головне – це здобувати знання, адже ви формуєте підвалини свого майбутнього. Важливо, щоб ви обрали правильну дорогу у своєму житті. А для цього треба бути наполегливими. Нехай ваші мрії обов’язково здійснюються,- наголосив Андрій Сторонський.

Він вручив переможцям грамоти й подарунки: флешкарти і друковану продукцію. За результатами конкурсу найкращою визнана соціальна презентація учениці школи № 5 Ангеліни Лютик. А у номінації «Соціальний ролик» перше місце виборола група гімназистів: Ілля Грицак, Ріна Іващенко та Ліза Осіїк.

IMG 6537

Учитель фізичної культури гімназії Ірина Криворучко та педагог-організатор ЗОШ №8 Марина Лісневська, які допомагали школярам у підготовці матеріалів, подякували своїм вихованцям за активність, ініціативу, творчий підхід до справи, і висловили побажання, щоб таких проектів було побільше.

IMG 6541

 

Перший заступник міського голови засвідчив свою підтримку юнакам і дівчатам у втіленні молодіжних ініціатив, а начальник відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк запросила школярів подавати свої пропозиції, які обов’язково розглянуть на засіданні міської молодіжної ради. Вона зауважила, що на преалізацію цільової програми підтримки молоді у 2019 році виділено з міського бюджету 60 тисяч гривень.

Відділ з питань  внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet