Про місто НОВИНИ МІСТА У міській раді відзначили переможців конкурсу соціальної реклами

У міській раді відзначили переможців конкурсу соціальної реклами

Створено: П'ятниця, 28 грудня 2018, 15:38

Сьогодні у міській раді відзначили переможців міського конкурсу соціальної реклами «Молодь Нововолинська за здоровий спосіб життя!», який проходив серед школярів навчальних закладів міста.

Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Соціальна презентація», «Соціальний відеоролик» та «Соціальний флешмоб».

Свої роботи представили на конкурс вісім шкіл міста. Вони містять сюжети, що популяризують здоровий спосіб життя, ідеї-альтернативи поганим звичкам, інформацію про наслідки систематичного вживання алкоголю, наркотичних речовин та тютюнопаління.

Учасників заходу привітав перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. Він побажав молоді здійснення їхніх планів та досягнення поставленої мети.

-Бажаю, аби у всіх конкурсах і творчих змаганнях ви ставали переможцями. Зараз головне – це здобувати знання, адже ви формуєте підвалини свого майбутнього. Важливо, щоб ви обрали правильну дорогу у своєму житті. А для цього треба бути наполегливими. Нехай ваші мрії обов’язково здійснюються,- наголосив Андрій Сторонський.

Він вручив переможцям грамоти й подарунки: флешкарти і друковану продукцію. За результатами конкурсу найкращою визнана соціальна презентація учениці школи № 5 Ангеліни Лютик. А у номінації «Соціальний ролик» перше місце виборола група гімназистів: Ілля Грицак, Ріна Іващенко та Ліза Осіїк.

Учитель фізичної культури гімназії Ірина Криворучко та педагог-організатор ЗОШ №8 Марина Лісневська, які допомагали школярам у підготовці матеріалів, подякували своїм вихованцям за активність, ініціативу, творчий підхід до справи, і висловили побажання, щоб таких проектів було побільше.

Перший заступник міського голови засвідчив свою підтримку юнакам і дівчатам у втіленні молодіжних ініціатив, а начальник відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк запросила школярів подавати свої пропозиції, які обов’язково розглянуть на засіданні міської молодіжної ради. Вона зауважила, що на преалізацію цільової програми підтримки молоді у 2019 році виділено з міського бюджету 60 тисяч гривень.

Відділ з питань  внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.