На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА 14 осіб з обмеженими можливостями взяли участь у ярмарку вакансій

president1    kabmin1    verhovna-rada1

14 осіб з обмеженими можливостями взяли участь у ярмарку вакансій

Створено: П'ятниця, 30 листопада 2018, 16:31
Перегляди: 186
Поділитися

IMG 8589

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю 29 листопада 2018 року у Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для підприємця Ілляшук Ольги Михайлівни, у якому взяли участь 14 осіб з обмеженими можливостями.

Розпочала захід представник Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості, яка представила підприємця, побажала безробітним знайти повноцінну роботу та отримувати гідну заробітну плату. Робота потрібна особам з інвалідністю, аби не почуватися покинутими і самотніми. Відособленість людей, криза традиційної моделі сім’ї призвели до того, що зараз саме робота пов’язує людину з суспільством, дає стимул для життя. Тому необхідно докласти чимало зусиль, аби особи з обмеженими можливостями почувалися в ньому повноцінними громадянами, а на ринку праці – впевненими в своїй конкурентоздатності.

Продовжила розмову пані Ольга, яка презентувала свій заклад, розповіла про історію його розвитку.

Кафе «HERO» безперервно розвивається і шукає активних, готових навчатися та працювати в команді, ініціативних працівників, які б змогли зробити свій вклад у його діяльність. Основний склад працівників – офіціант, бармен, кухар, кухонний працівник. Керівник ознайомила присутніх з вимогами до претендентів на дані посади та обов’язками, про розмір заробітної плати, режим та умови праці, соціальні гарантії.

         У ході конструктивного діалогу шукачі роботи отримали відповіді на питання які їх цікавили, обмінялись думками. З особами, що зацікавились провели індивідуальну співбесіду.

        У результаті заходу 1 особа виявила бажання відвідати роботодавця, щоб ознайомитись із закладом та обсягами роботи, а в подальшому влаштуватись на роботу.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet