На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА ЕЛЕКТРОННЕ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ: ДОСТУПНО, ЗРУЧНО, ОПЕРАТИВНО

president1    kabmin1    verhovna-rada1

ЕЛЕКТРОННЕ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ: ДОСТУПНО, ЗРУЧНО, ОПЕРАТИВНО

Створено: Четвер, 29 листопада 2018, 12:20
Перегляди: 133
Поділитися

 15368295880 autozoom 295x171 copy

Що таке електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) та які його переваги?

Електронне пенсійне посвідчення – це пластикова картка, яка поєднує в собі і банківську картку, на яку надходять пенсійні виплати, і посвідчення особи з відповідними персональними даними. Відповідно, пред’явивши посвідчення, пенсіонер може скористатись пільгами, які йому гарантує статус: безкоштовний проїзд у громадському транспорті, знижки у магазинах, аптеках тощо.

Хто може отримати ЕПП?

Пенсіонери, що отримують виплати пенсії у відділеннях Ощабного банку України. Наявне паперове посвідчення можна замінити на новий документ. Водночас перехід на новий тип документу не є обов’язковим, раніше видані посвідчення продовжують бути дійсними.

Як отримати ЕПП?

Щоб отримати електронне пенсійне посвідчення, потрібно звернутись до Нововолинсько-Іваничівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за місцем проживання та подати заяву. Заява формується автоматично із даних, наявних у базі Пенсійного фонду. Пенсіонерові необхідно її лише підписати.

Для виготовлення документу пенсіонерам, які бажають отримати нове посвідчення замість попереднього, можуть бути використані фото, наявні в базі даних Пенсійного фонду. Ті, хто виготовляє електронне пенсійне посвідчення вперше, можуть надати фото.

Виготовляє електронне пенсійне посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою, Державний ощадний банк України. Наразі Пенсійний фонд веде переговори з іншими банками щодо такої можливості. Виготовляється посвідчення безкоштовно, протягом 30 днів і видається в відділенні банку.

Голова комісії з припинення

Нововолинсько-Іваничівськогооб’єднаного

управління Пенсійного фонду України                                 О.ФРАНЧУК

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet