Про місто НОВИНИ МІСТА Андрій Сторонський : "Кожен з Вас – приклад безмежних людських можливостей та міцної сили волі"

Створено: Середа, 28 листопада 2018, 15:27

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський взяв участь у зборах міськрайонної первинної організації Українського товариства сліпих, які відбулися сьогодні, 28 листопада 2018 року, й були приурочені до Міжнародного Дня людей з інвалідністю.

Нині товариство налічує близько двох сотень осіб з Володимир-Волинського району і міста,  Нововолинська та Іваничівського району.

Андрій Сторонський відзначив, що у цій організації завжди тепло і по особливому затишно. Адже її представники не впали у відчай, коли їх спіткала важка недуга, а об’єдналися, щоб допомагати одне одному жити повноцінним життям, вести активну громадську діяльність.

"Кожен з Вас – приклад безмежних людських можливостей та міцної сили волі, що ці можливості породжує", - підкреслив Андрій Миронович.

Посадовець зазначив, що міська влада дослухається до потреб членів товариства, щорічно на реалізацію їхньої статутної діяльності виділяють кошти з міського бюджету. Він запевнив, що й надалі допомагатимуть членам організації у вирішенні їхніх проблем.

За багаторічну участь у громадському житті товариства сліпих Андрій Миронович вручив подяки міського голови двом активістам організації Петру Прокопчуку та Олександру Кравцову.

Керівник організації Галина Малець подякувала міській владі за розуміння і підтримку, за позитивне вирішення питань, пов’язаних з щоденними проблемами людей з особливими потребами.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.